וואו. כל ההזדמנויות שלך

איך לעשות כסף מהבית? 22 דרכים להרוויח כסף באינטרנט ב-2024

האם חלמתם פעם להרוויח כסף מהבית, אך לא ידעתם איך? גלו את הדרכים המפתיעות והיצירתיות ביותר להכנסה מהבית ב-2024. טיפים, רעיונות וסודות שיהפכו את החלום למציאות!
איך להרוויח כסף מהבית - 2024

בשנתיים האחרונות, אנחנו נחשפים לסיפורים רבים יותר על הישראלים שבוחרים לעבוד מהבית ומוצאים דרכים יצירתיות להרוויח כסף מהבית. חלק עוזבים מקום עבודה ומתחילים מחדש, עבור אחרים, העבודה מהבית היא תחילתו של עסק קטן מהצד.

אז נכון שבזמן כתיבת מילים אלו, למעלה מ- 75% מהמשק עוד שכירים, אבל המצב השתנה לא מעט לאחרונה. קראנו בעיתונים על רבים שנפלטו משוק העבודה ולא ממהרים לחזור בכל תנאי. אילוצי העבודה מהבית והחל"ט בתקופת הסגרים, גרם להם "לשנות פזה" להבין שאפשר אחרת ושהם לא רוצים להשתעבד למקום העבודה הישן יותר. הרבה דרשו (וקיבלו) יום עבודה מהבית. התקופה הקשה שאנו חווים כעת, בישראל, הרבה אחרי, כשעסקים קטנים שורדים בקושי למרות ימי המילואים והמצב הבטחוני בכלל, משפיעה גם כן, כשעצמאים ושכירים, בייחוד אלו שמרגישים שמצב העסק בו הם עובדים רעוע, בהחלט מחפשים מקורות הכנסה חלופיים.

במקביל, כולנו שומעים על פיטורי עובדים. כשמתעדכנים במצב המקרו-כלכלה מבינים שההתאוששות של המשק עשויה לקחת שנים. ספגנו זעזוע רציני!

אז במרוץ אחר הבטחון הכלכלי, השאלה הבוערת היא 
מה בכל זאת אפשר לעשות על מנת להבטיח לעצמנו עצמאות כלכלית או, במינימום, "שנשרוד" את השנים הבאות?

והתשובה: ללמוד כיצד להיות רלוונטיים ביום שאחרי!

מדריך זה תן לכם רעיונות רבים. דרכים להרוויח כסף מהבית ובעצם מכל מקום בעולם. נלמד מהם העבודות בהם יכולתנו להשתכר תלויה, בעיקר בכישורינו, ברצון, בהתמדה ובמשמעת העצמית ואפילו ניתן לכם כמה רעיונות איך דווקא בשנה זו, אנשים עושים כסף גם מבלי לעבוד (ונותנים לכסף שלהם לעבוד בשבילם) מה שנשאר לכם זה לבדוק למה אתם מתחברים, מה מושך ומסקרן אתכם, מה עשוי להביא לכם סיפוק ולהצית בכם אהבה- ולתת לזה צ'אנס!

עכשיו, דבר אחד חשוב לי להבהיר לפני שנתחיל. גם אם במקרה טרם מלאו לך 18 וחיפשת איך לעשות כסף בגיל צעיר, הזדמנויות לא חסר אבל אם השאלה היא איך לעשות כסף מכלום או איך לקבל כסף חינם, לא ממש תמצא כאן משהו מעניין.

כי בכל זאת, כסף הוא דרך לקבל תמורה על ערך שנתת. ו"חינם" אומר שלא נתת כל תמורה, שלא השקעת זמן או כל משאב אחר על מנת לקבל את הכסף. ובכל זאת, כדאי להמשיך ולקרוא וודאי תמצאו דבר אחד או שתיים שיושב עליכם בול.

ועוד דבר, תשכחו מהמשוואה זמן = כסף. זה לא שהיא לא קיימת בהרבה עבודות אבל זה עניין של בחירה. המשוואה הזו לא חייבת לחול על העבודה שלך. אנשים חכמים יודעים לבנות את ההון שלהם בצורה חכמה דרך השקעה של הכסף בנכסים שלכל הפחות שומרים על ערכו של הכסף ובמקרה הטוב כמובן עושים כסף מהכסף. 

מצד שני, דברים טובים מגיעים בהתמדה וחתירה למטרה ולכן אם עוד חסר לך ניסיון ושווי שניתן להוכיח בשוק העבודה, גם על השאלה "איך להרוויח כסף באינטרנט 800 ש"ח ביום בשעתיים מהאינטרנט" לא ממש אוכל לענות.

בהקשר הזה אני מציע לך להתייחס מאוד בסקפטיות למסרים המפוזרים ברשת על הדרכים הקלות לעשות כסף
 (כמו סרטון שראיתי עכשיו על איך להרוויח יותר מסכום זה באמצעות ChatGPT בהצעות שונות בהם השוק מוצף בפרילנסרים)

אבל מי שיישאר איתי עד הסוף עם המדריך הזה, אני מבטיח לו הפתעה.
דווקא כן קשורה ב-ChatGPT כי הי, אי אפשר להתעלם מהעובדה שזה "הדבר הבא" במיוחד בקרב צעירים שאוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (וגם לילה) ורוצים לעשות הרבה כסף מהאינטרנט, מהבית או כל מקום בעולם…

אז איך עושים כסף מהבית?

היום, יותר מבעבר, אנשים מצליחים לעבוד מהבית וזאת כי יש היום מגוון עצום של אפשרויות ומקצועות "עולם החדש" שבעבר, פשוט לא היו קיימות. כולן, אינן מחייבות עבודה ממקום קבוע. אפשרויות אלו נוצרו בצורה ישירה או עקיפה, בזכות היכולת להרוויח כסף באינטרנט!

האפשרויות לעשות כסף מהבית שאציג לכם בהמשך המדריך, קשורות באופן ישיר לעולם הזדמנויות העבודה מאינטרנט ועוד כמה אחרות שיאפשרו לכם להכיר אפיקי השקעה חדשים אשר יכולים לעזור לכם לייצר הכנסה נוספת מהכנסה קיימת.  הנה כמה דוגמאות פופולריות עליהם נדון בהמשך:

 

  • ללמוד כיצד להכין ולמכור מוצרי ידע באינטרנט (אם יש בידכם ידע אותו שווה לחלוק עם העולם)
  • למכור מוצרים באינטרנט– חנות וירטואלית (למשל: דברי יצירה שלכם, מסחר דרופ-שיפינג של מוצרי אחרים)
  • לעסוק בתחום שיווק שותפים– ללמוד איך למכור בהצלחה מוצרים ושירותים של אחרים תמורת עמלה.
  •  

נתחיל באפשרות קלה יחסית- לענות על סקרים תמורת כסף

 

 

למה קלה? כי ברגע שמרווחים כסף קל ומהר, ללא השקעה ראשונית של כסף, גם שלא מדובר עדיין באלפי שקלים, לפתע גדלה המוטיבציה להשקיע קצת יותר (זמן ומשאבים) ולראות רווחים גדולים יותר. כמו כל דבר בחיים- בהתאם לסיכון, כך גם הסיכוי. חוץ מזה, עם האפשרות הזו להרוויח כסף מהבית, כן מגיעים בהדרגה לסכומים משמעותיים, זה הולך ונבנה בהדרגה. הסוד עם השיטה הוא להתחיל מוקדם, להשקיע קצת יותר זמן ומאמצים בהתחלה וכשיש בסיס טוב אפשר לעבור ולהתמקד בערוצי הכנסה אחרים. מניסיוני מדובר במקור הכנסה (כמעט) פסיבי. כלומר אם בוחנים את ההשקעה בזמן לאורך שנים, אז אפשר להשקיע בו מעט בסה"כ ולהצליח. פשוט לעבוד נכון. סקרים מהבית.

מילוי סקרים תמורת תשלום מהבית

כסף מהבית דרך מילוי סקרים בתשלום

כיצד נרוויח מזה?

נרשמים באתרי סקרים ומדגמים שונים, אלו נדרשים על ידי חברות עסקיות, חברות תקשורת, פוליטיקאים… ישנה המון דרישה לסקרים. מזינים פרטים אשר מאפיינים אותנו, גיל, לימודים, עיסוק, מצב סוציו-אקונומי ועוד וכמובן גם פרטים שיאפשרו לנו לקבל תמורה/תשלום. מתחילים למלא סקרים ומדגמים לגבי מוצרים, שירותים ועוד.

 

במקרים מסוימים ישלמו לנו כבר מהסקר הראשון, במקרים אחרים ידרשו מאיתנו להגיע לכמות מסוימת של נקודות או כסף על מנת לקבל תשלום. לעיתים השכר יהיה בכסף (לחשבון Paypal או צ'ק מזומן  ולעיתים בתלושי שי שניתן להמיר לכל דבר בערך (שווה כסף) – כמובן לאחר שאימתתם את זהותכם.

 

כנסו והתרשמו מהסקירה שלי בלינק הזה: 
למלא סקרים על מוצרים ושירותים שונים ולהרוויח מכך כסף.
 
תמצאו כאן טיפים חשובים והוכחות תשלום מאתרי אינטרנט המאפשרים לנו להרוויח קצת כסף מהצד. 

שיווק שותפים- לשווק מוצר או שירות בתחום שמעניין אותך

ממה נעשה כסף בשנת 2024

שיווק שותפים זה הסכם בין בעל העסק (המציע שירותים/מוצרים למכירה) לבין המשווק שמקדם מכירה של אלו תמורת עמלה.

 ישנם תוכניות שותפים פרטיות המופעלות ישירות על ידי חברות שונות בארץ ובעולם, או תוכניות שיווק שותפים של מתווכי צד ג' לאותן חברות. תכלס, אם רק תתעמקו בזה קצת, ההיצע הוא אדיר. לכל אחד מאיתנו ישנם תחומי עניין שונים ותתפלאו לגלות שעם קצת מזל (ואולי גם אנגלית סבירה) תוכלו להירשם עוד היום לתוכנית מסוימת אשר מעניינת אתכם ולהתחיל לשווק את המוצרים והשירותים המוצעים באותה תוכנית.

שאלה חשובה- האם חשבת לבדוק לעבוד במה שבאמת מעניין אותך?

 

משימה: אם כן הכינו דף ועט, ובנו טבלה עם שתי עמודות:

בעמודה אחת, רשמו את כל מה שמעניין אתכם, זה יכול להיות חוגים בהם אתם משתתפים, פעילויות בשעות הפנאי ועוד. שאלו את עצמכם: מה מייחד את אורח החיים שלכם בהשוואה לאחרים? – רשמו הכל בעמודה זאת, בלי לסנן- פשוט תנו להכל לזרום ללא שיפוטיות.

למשל: אני משתתף בחוג קרטה וזה מעניין אותי.

בעמודה השנייה רשמו במה אתם טובים: זה יכול להיות משהו שאתם עובדים בו או עבדתם בו בעבר, יכול להיות גישה לאנשים (ילדים/ נוער/ בוגרים), יעוץ בנושאים שונים ואפילו אם בינתיים זה רק לחברים!

למשל: אני משווק עסקים בהצלחה באינטרנט, אני טוב בזה.

לבסוף תנו ציון מ1-10 לכל דבר, בכל עמודה, מ-1 (מעניין פחות/ טובים בזה פחות) ועד 10 (הבנתם את העיקרון)
האם אתם מוצאים שישנו דבר שהוא גם מעניין אתכם ואתם גם טובים בו?

האם תוכלו לחשוב על דבר שלא ברשימה אך יש בו גם וגם? 
זה הכיוון.

אם נבחן את הדוגמה שנתתי כאן (כמובן, כתבתי דברים רבים ברשימה אך מבין הדברים נניח שבלטו שתי הדוגמאות שציינתי)

אז ייתכן ואוכל ליהנות כמשווק שותפים של עסקים המציעים שיעורי קרטה (היום אני מוצא למשל, טרנד של מורים שונים שהפכו ליוטיוברים. הם מציעים תכנים מעניינים ביוטיוב הקשורים בקרטה ודרכם מקדמים הצעה לשיעורים אונליין איתם בזום- ממש חוג אונליין. אוכל לפנות אליהם ולהציע להפוך לשותף)
ואוכל (עוד דוגמה) גם להשתתף בתוכנית של חנות אונליין שמציעה ציוד לאומנויות לחימה.

אני מקווה שהבנתם את העיקרון.
כמובן, לא תמיד קל למצוא תוכנית קיימת (בייחוד אם אתם מגבילים את עצמכם לעברית ולארץ) אבל תמיד אפשר לבדוק.

מלבד זה, ברור מדוע סערנו מוחות לגבי רעיונות שונים בטבלה ואנו לא מחפשים להעלות רעיון אחד בלבד.

להרוויח כסף מהבית כמשווק שותפים

כיצד אנחנו נרוויח מזה? כל תוכנית מתגמלת את המשווקים, בין אם זה פר קליק, בין אם זה פר גולש שמשאיר פרטי התקשרות או פר רכישה של מוצר או שירות.

חשוב להדגיש, על מנת לפרסם ולשווק מוצרים ושירותים של חברות ועסקים אחרים, למרות שלרוב, נקבל את חומרי הפרסום מאותם עסקים, נצטרך לתכנן ולהוציא לפועל תוכניות פרסום רווחיות. דבר זה אינו קל אך גם אינו קשה במיוחד, למי שבוחר לעשות את זה נכון ולקבל ליווי ועזרה מהאנשים שכבר עשו את זה (ורצוי בגדול). אתם אולי לא תאמינו, אבל עם מאמץ קטן ואולי אנגלית סבירה תמצאו המון חברות שיציעו תוכניות אשר עשויות לעניין אתכם. מה שנשאר לכם זה ללמוד את הבסיס, ולקפוץ למים. ישנם המון צעירים אשר עוסקים בשיווק שותפים ואינם מתחרים האחד בשני, לפחות אם ירצו בכך- מוצרים, שירותים ואף חברות ענק המשווקות אותם- לא חסר.

 מה שנשאר זה ללמוד איפה עדיין ישנם הצעות מעניינות ולהתחיל לפעול היום על מנת להרוויח מהבית (או מכל מקום עם חיבור לאינטרנט) תוך זמן קצר. ולפעמים אם אין תוכניות קיימות אך יש פוטנציאל לתוכנית ואתם מאמינים ביכולתכם למכור את המוצר או השירות- פשוט תציעו לבעל העסק!

 

כתיבת תוכן- לעשות כסף מקופירייטינג (מכל מקום)

עבודה מהבית בכתיבת תוכן

באינטרנט "התוכן הוא המלך". בעלי עסקים, חברות, מקדמי אתרים, כולם מחפשים תכנים, בין אם מדובר על תכנים שיווקיים, אינפורמטיביים, מאמרים ארוכים או פוסטים קצרים. מי שאוהב ויודע לכתוב, יכול למצוא לא מעט עבודה בתחום.

קיימת גם אופציה של מכירת מוצרי PLR כאמצעי להכנסה מהבית, כלומר, אנחנו לא חייבים לחכות שיפנו אלינו בשביל שנכתוב תוכן כזה או אחר, אלא אנחנו יכולים לכתוב תכנים על מוצרים ושירותים שונים, ולהציע אותו לחברות ועסקים שצריכים תוכן בשביל להתקדם בגוגל. אנחנו יוצרים "פול" של מאמרים ופשוט משווקים אותם לכל המרבה במחיר או במחיר קבוע ללקוחות שונים.

כיצד אנחנו נרוויח מזה? אנחנו יכולים לשווק את עצמנו באופן עצמאי ככותבי תוכן, אנחנו יכולים גם להצטרף לחברות שמספקות תכנים עבור לקוחות שונים. אנחנו נקבע מה הסכום שאנחנו גובים, פר מילה או פר מאמר. היתרון בעבודה זו, אפשר לעסוק בכל עת ומכל מקום ולומדים להכיר עולמות תוכן שונים.

יוטיובר מצליח- לבנות ערוץ יוטיוב, להגדיל את מספר העוקבים ולהנות מהכנסה מפרסומות, שיווק מוצר שלך או שיווק שותפים

יוטיובר - דרך לעשות כסף מהבית

במהלך השנים אנחנו יכולים לראות כיצד הערוץ הפופולארי ביותר לצפייה בסרטונים, מאפשר לכל מי שהוא מספיק יצירתי ומקורי לעשות כסף. כל מה שצריך זה לייצר סרטונים איכותיים, מקצועיים, משעשעים ולפרסם אותם. הרווח שמגיע למי שבוחר לייצר הכנסה מיוטיוב מגיע מהמונטיזציה (monetization), ז"א מכך שאנו נפתח את האופציה להצגת פרסומות לגולשים לפני שהסרטון שלנו מתחיל.


להרוויח כסף מהבית כיוטיובר

כיצד אנחנו נרוויח מזה? כל סרטון שאנחנו מעלים, אנחנו יכולים לרכוש עבורו פרסום, ככל שהוא הופך ליותר יותר ויראלי, יהיו יותר אנשים שיצפו בו, וכך אנחנו יכולים לקחת את זה למקומות שונים. כפי שאנחנו יודעים, לא מעט יוטיוברים מקצועיים, הפכו להיות דמויות מוכרות אשר הצליחו דרך סרטונים ביוטיוב להשיג חוזים מקצועיים בתקשורת ובעולם הפרסום.

מכירת תמונות ייחודיות שצילמתם (מקומות, חפצים, אנשים בסיטואציות שונות ועוד)

לצלם תמונות ייחודיות למכירה באתרי תמונות

בדומה לסרטונים ולתכנים, גם תמונות הם מוצר מאוד פופולארי באינטרנט. אם בעבר רק צלמים מקצועיים היו יכולים לעשות כסף ממכירה של תמונות, היום כל אחד מאיתנו יכול, בהנחה כמובן והוא מקצועי ואיכותי וכן דואג לצלם דברים רלוונטיים. אנחנו יכולים ליהנות ממכירת תמונות, בזכות העובדה שיש לנו מכשירי סמארטפון עם מצלמות באיכות מאוד גבוהה ותקשורת קבועה לרשת.

להרוויח כסף מהבית ממכירת תמונות לאתרי תמונות

 

 

כיצד אנחנו נרוויח מזה? מה שאנחנו צריכים לעשות זה לצלם, ולהציע את התמונות שלנו לאתרים שמוכנים לרכוש אותן. ישנם אתרים ספציפיים שעוסקים ברכישת תמונות, משלמים עבורן בין דולרים ספורים לעשרות דולרים, תלוי בסוג ואיכות התמונה. אותם אתרים כבר דואגים למכור את התמונות לכל מי שמעוניין להשתמש בהן.

מסחר ברשת של מוצרים אשר נמכרים באתרים הגדולים (עוד סוג של שיווק שותפים)

להרוויח כסף ממכירת מוצרים באתר איקומרס באינטרנט

מדובר על שיטה דומה לשיטה של שיווק שותפים שהצגנו בפניכם קודם לכן. אך כאן הרעיון הוא להתחבר לאתרים גדולים שמהווים זירת מסחר ומאפשרים לשותפים להציע את מרכולתם תמורת אחוזים קבועים (האחוז תלוי בתנאי הזירה) מדובר בזירות כמו אמזון, איביי ואתרי מכירות אחרים. לכל הגדולים תוכנית שותפים המאפשרת חיבור קל, לקדם ולשווק מוצרים ספציפיים שנמכרים באתר.

כיצד אנחנו נרוויח מזה? אנחנו יכולים לקחת מוצר מסוים, לקדם אותו, ובכל פעם שמישהו ייכנס לרכוש אותו מהקישור שלנו, אנחנו נקבל על כך עמלה מסוימת. על כל מוצר מקבלים אחוז שונה של עמלה בהתאם למה שהמשווק או האתר קובעים.

מכירת האומנות שלך (ברשת או מחוצה לה)

אתה מכיר את הדבר המדהים הזה שאתה עושה, שבו הידיים והדמיון שלך משתוללים? כן, האמנות שלך, האומנות שלך! נחש מה? העולם מחכה לראות את זה במקומות כמו Etsy! זה לא שטתה מקים דוכן לימונדה; זה אתה שם את חותמך על העולם. היצירות שלך מספרות סיפור, הסיפור שלך, ואנשים בחוץ מחפשים להיות חלק ממנו. וירידי האמנות המקומיים האלה? מכרה זהב! זה אתה, השכנים שלך, והרבה כיף. אז קדימה, עשה את האמנות שלך, קבע את המחירים שלך והראה לעולם מה יש לך!

כתיבת בלוג וביסוס מודל מכירת שטחי פרסום באתר או קידום הצעות שונות

להרוויח כסף מהבית דרך פרסום בלוג עם פרסומות, חסות, שיווק מוצרי שותפים

יצירת בלוג לצורך הכנסות הוא דבר מאוד פופולארי. הרעיון הוא שאנחנו יכולים לבנות בלוג משלנו, לקדם אותו ולהשתמש בבלוג כפלטפורמה ליצירת הכנסות ממקורות שונים. חשוב להדגיש, אנחנו יכולים לבנות בלוג מבלי לשלם עליו, אך מצד שני, אנחנו כן נצטרך להשקיע כסף בבנייה, בעיצוב ובקידום שלו.

 

להרוויח כסף מהבית כבלוגר

כיצד אנחנו נרוויח מזה? אנחנו יכולים להשתמש, כאמור, בפלטפורמות שונות בשביל להרוויח כסף מהבלוג שלנו. למשל, פרסום של חברות, מכירת מוצרים, תוכניות שותפים, ועוד.

שיווק מוצר דיגיטלי- יצירה של קורסים דיגיטליים או הדרכות/ סדנאות אינטרנטיות שאנשים יהיו מעוניינים לרכוש (ידע שימושי)

לעשות כסף מהבית דרך בניית קורס דיגיטלי מצליח

עולם האינטרנט מלא סרטוני הדרכה מסוגים שונים, קורסי אונליין בתחומים רבים ומגוונים. כל מי שמתמחה בתחום מסוים, יכול לייצר סרטון ואם יש לך זמן, כוח ויכולת אז תוכל ליצור קורס שלם דרך האינטרנט. לא מעט גולשים מעדיפים היום לצפות בהרצאות, סרטוני הדרכה או לעשות קורסים דרך האינטרנט ולא ללכת להרצאות פרונטאליות או להירשם להרצאות באקדמיה ובמוסדות אחרים, דבר שגובה מהם זמן וכסף.

 

להרוויח כסף מהבית כבעל קורס אינטרנטי

 

 

כיצד נרוויח מזה? אנחנו יכולים ליצור הרצאה או קורס ולשווק אותם, בין אם זה אומר למכור אותם לאנשים דרך אתר, בלוג או רשתות חברתיות ובין אם זה אומר לפתוח סט של קורסים והרצאות לאנשים בתשלום.

אבל הי, בוא תשפר את כישורי ההוראה שלך קודם אחד על אחד. מורה פרטי! (לגמרי באינטרנט - אפשר בזום ומכל מקום בעולם)

עד שתלמד להקליט את הכול, לערוך ושזה יצא כזה טוב שיימכר כמו לחמניות חמות, אשאל רק שאלה קטנה.

 כבר חווית את הרגע הזה שבו הנורה נדלקת במוח שלך והכל פשוט הגיוני? מה אם אתה יכול להיות זה שמעביר את המתג עבור מישהו אחר? אם אתה מתעסק במתמטיקה, חובב היסטוריה, או יכול לנגן בגיטרה כמו כוכב, תלמד מישהו! זה לא רק להרוויח כסף; זה על שיתוף הכישורים שלך ולעזור למישהו אחר להשיג את המטרות שלו. אתה קובע את השעה, בוחר את הנושא שאתה אוהב ועוזר לחבר. בנוסף, אתה יודע מה הם אומרים – הדרך הטובה ביותר ללמוד היא ללמד. חכם, הא? מבטיח לך שאם רק תחפש תגלה פלטפורמות גם בישראל וגם בעולם בהם תוכל להרשם ודרכם להעביר שיעורים פרטיים אונליין. (עם תשלום עמלה רק על שיעור שתעביר בפועל)

מה לגבי להוציא כלב לטיול? דוגיסיטר! עבודה מהבית או מכל מקום (טוב לא ממש מהאינטרנט...)

אם אתה כמוני ולא יכול לגלול מעבר לסרטון כלבים חמוד מבלי לומר "אוו", זה בשבילך. למה לא רק מהבית? כי גם שאני בחול כמה חודשים בשנה, תיירים (שיכולים לשלם לרוב) גם מביאים את הכלב מהבית… תארו לעצמכם שאתם מקבלים תשלום רק כדי לבלות עם כלבים! להציע לטפל בחיות מחמד בשכונה שלך זה לא רק כסף קל; זו כנראה העבודה הכי מגניבה אי פעם. אתה שם כדי להציל את היום שבו מישהו לא יכול להגיע הביתה לחבר הפרוותי שלו. הכל עניין של להיות גיבור חיית המחמד המקומי: אתה שומר על חיות המחמד מאושרות, נותן שקט נפשי לבעליהם ומקבל את מנת החמידות היומית שלך. והיי, מי לא אוהב נשיקות גורים?

קריאת מיילים (פרסומות) תמורת תשלום

בשנים האחרונות נחשפנו לשיטת PTR (PAY TO READ). חברות משלמות לאתרים שונים על מנת שהם יפרסמו את המוצרים שלהם בקרב הגולשים שלהם. התפקיד שלנו הוא לקרוא את הפרסומות שמגיעים עם המיילים ולקבל מכך הכנסה. החברה מפרסמת באתר מסוים, אנחנו נרשמים לאתר, ומקבלים למייל שלו פרסומות אותן אנחנו אמורים לקרוא.

 

 

להרוויח כסף מהבית כקורא מיילים שיווקיים

כיצד נרוויח מזה? על כל מייל שאנחנו פותחים, על כל פרסומת שאנחנו צופים בה, אנחנו מקבלים עמלה מסוימת.

ללמוד איך לסחור בשוק ההון ולהצליח לבנות מודל של רווח לאורך זמן

מסחר בשוק ההון - למי שמתאים - דרך טובה להרוויח כסף באינטרנט

בעבר בשביל לסחור בשוק ההון, היינו צריכים להיות ברוקרים מקצועיים, היינו צריכים לשבת בחדרי מסחר ולבצע את הפעולות השונות או להסתמך על מי שיושב שם. היום אנחנו לא צריכים את כל זה. אנחנו יכולים פשוט לסחור בשוק ההון מהבית, באופן עצמאי.

 

להרוויח כסף מהבית כסוחר בבורסה

 

כל מה שעלינו לעשות, זה לפתוח חשבון באחת מחברות הסחר האלקטרוני, זה יאפשר לנו להתחבר אל תוכנת המסחר שלה, ואז נוכל להתחיל לסחור במניות, מטבעות זרים, אגרות חוב, חוזים ועוד.

 

כיצד נרוויח מזה? כמו שמרוויחים בהשקעות בבורסה, בוחרים השקעות שנראות לנו משתלמות, משקיעים בהן את הכסף שלנו בסבלנות, בצורה שקולה ומדודה, ומרוויחים. סחר בשוק ההון הוא דוגמא טובה לעבודה מהבית שדורשת השקעה כספית, סבלנות ולמידה, אך מצד שני, אם עובדים נכון וחכם, אפשר להפוך את המסחר למקור פרנסה עיקרי ולא צדדי.

לשחק תמורת תשלום

לשחק תמורת תשלום - דרך להרוויח מהבית ומכל מקום בעולם

 

כפי שקיימות אפשרויות לצפות בפרסומות, לקרוא מיילים או כל דבר אחר שראינו כאן, עבור תשלום מסוים, כך אנחנו יכולים גם לשחק במשחקים שונים באינטרנט תמורת תשלום. חברות שונות מציעות לנו אפשרות לשחק במשחקים שהן מפתחות, מתוך כוונה גם לשווק אותם וגם לספק להם בקרת איכות על המשחק.

 

להרוויח כסף מהבית כגיימר

כיצד נרוויח מזה? אנחנו פשוט נרשמים באתר של חברה, היא שולחת אלינו משחקים, אנחנו משחקים, ולאחר מכן רושמים משוב כנה על המשחק. ישנן חברות שגם מוכנות לשלם עמלה אם אנחנו מזמינים חברים שישחקו את המשחק ויכתבו עליו משוב משלהם.

יש לך במקרה מקום פנוי בבית או תוכל לפנות כזה? מכור אותו ב-Airbnb!

אוקיי, אז במקרה התמזל מזלך ויש לך את החדר הנוסף הזה בבית שרק צובר אבק או חדר גדול ממש שתוכל לחלק ל-2 בהשקעה זעומה של קיר גבס ודלת..

 חשבת פעם לגרום לזה לעבוד בשבילך? אני מדבר על Airbnb! זה לא רק לתת למישהו מיטה ללילה; זה על שיתוף חוויות. אתה זוכה להיות המדריך המקומי, המקורב שמכיר את מסעדת הפיצה הטובה בעיר. והחלק הכי טוב? אתה מרוויח כסף, פוגש אנשים מגניבים, ואתה אפילו לא צריך להתאמץ. הבית שלך, הכללים שלך, החברים החדשים שלך. די נחמד, נכון? בדוק שזה מתאים לך ותוכל לעשות מזה הרבה כסף כמעט בלי לעשות כלום… (בהנחה שהבית שלך. אם בשכירות בדוק סעיף בחוזה לסאב ליס…)

לחסוך כסף- גם זו דרך להרוויח עוד כסף ולייצר יותר הכנסה פנויה!

אומנם השיטה לא תכניס יותר כסף, אך מי שישתמש בשיטות הנכונות לחסכון בכסף לגמרי יוכל להנות בסוף כל חודש מהרבה יותר מזומנים, כיום ישנן הרבה שיטות מוכחות איך לחסוך כסף, החל משיטת ה 50/30/20 של אליזבת ווארן שאומרת שיש לחלק את המשכורת החודשית שלנו (לאחר ניכויים) ל 50% הוצאות הכרחיות, 30% הוצאות לא הכרחיות ו 20% לחיסכון, תוכלו לקרוא עוד על היסוד ושיטת היישום של השיטה הזאת כאן.

 

לעומתה ישנה שיטת החיסכון של 30 הימים שאומרת שעל כל הוצאה שהיא לא הכרחית יש לשים בדיוק את סכום המוצר בקופת חיסכון ולא לרכוש את המוצר, ורק לאחר 30 ימים אם המוצר עדיין חשוב לכם ניתן יהיה לקנות אותו, תוכלו ללמוד עוד על השיטה הזאת כאן.

מה לגבי להפטר מדברים ולעבור למינימליזם? (בדרך תעשה עליהם קצת כסף!)

אתה מכיר את ערימת הדברים בארון שלך שלא נגעת בהם במשך עידנים? יש שם זהב – אני מדבר על זהב ביד 2. לך תדע, אולי אפילו זו הזדמנות להתחיל למכור באיביי ולצבור קצת רייטינג עד שתפתח חנות! זה לא רק עניין של ניקיון; זה כמו לארח מכירת מוסך וירטואלית. אתה מצלם כמה תמונות, כותב תיאור מגניב, ובום – אתה מגיע למיליונים באיביי או בכל שוק מקוון שאתה מעדיף. הסקייטבורד הישן הזה, תחפושת מגניבה משנה שעברה לפורים, או משחקי וידאו שהשתלטת עליהם מזמן? יש מישהו שמחפש אותם. אתה מפנה מקום, והמועדפים הישנים שלך מוצאים בתים חדשים. זה הכל על להרוויח כסף עם הדברים שאתה לא נוגע בהם. המשכת הלאה. פשוט, נכון? ועל הדרך אתה קונה זמן בלי כסף. הדבר הכי יקר בעולם?. איזה זמן? הזמן שמעכשיו תוכל לחסוך בלאתר באמת את מה שצריך, בלי הרבה בלגן.

ללמוד איך לבנות אתרי אינטרנט

ללמוד את תחום בניית האתרים ולייצר הכנסה כמפתח אתרים. העבודה כרוכה בלהתחיל לבנות ללקוחות אתרים מותאמים אישית לצרכיהם (אתרי תדמית, אתר שיווקי, דפי נחיתה ועוד).

 

בשביל להיות מפתח אתרי אינטרנט צריך הרבה סבלנות וצריך ידע מקצועי. אך בניגוד לעבר, את הידע ניתן לרכוש דרך קורסים, הרצאות ומאמרים ברשת, לעיתים אפילו בחינם. ניתן כמובן גם להירשם לקורסים מקצועיים באקדמיה ובבתי ספר שונים.

 

להרוויח כסף מהבית כבונה אתרים

 

כיצד נרוויח מזה? כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לייצר לעצמנו תיק עבודות, לשווק את עצמנו, ולהציע את השירותים שלנו לחברות ובעלי מקצוע שונים. רצוי להתחיל בקטן ולאט לאט להתקדם. חשוב להדגיש, להבדיל מעבודות אחרות שציינו כאן, פיתוח אתרי אינטרנט משמש כמקור פרנסה עיקרי עם שכר יחסית גבוה.

עיצוב אתרי אינטרנט, עמודי נחיתה דפי פייסבוק

mobile-devices-2017978_640

 

דוגמא טובה כיצד האינטרנט גם יצר מקומות עבודות שלא היו קיימים קודם לכן, וגם מאפשר לעוסקים במלאכה לבצע אותה מהבית. העניין הוא, שרק מי שמתמחה בעיצוב אתרים יכול לבצע עבודות כאלה.

 

 

להרוויח כסף מהבית כמעצב אתרי אינטרנט

כיצד נרוויח מזה? אנחנו יכולים ללמוד עיצוב אתרי אינטרנט ברשת או במכללות ובתי ספר לעיצוב, לשווק את עצמנו דרך אתרים ורשתות חברתיות, ולקבל עבודות בעיצוב אתרים בתור פרילנסרים. אנחנו לא צריכים לעבוד במשרד או כל דבר דומה. הכל יכול להתבצע מהבית.

ללמוד איך לקדם אתרים באינטרנט

לקדם אתרים מהבית ולהרוויח כסף

כל בעל עסק שמחזיק אתר אינטרנט צריך לשווק ולקדם אותו בגוגל. לשם כך הוא שוכר מקדמי אתרים מקצועיים שיבצעו עבורו את העבודה. בין אם זה אומר, לעצב את האתר בצורה נכונה, לערוך אותו כפי שגוגל מבקש, לעדכן אותו בתכנים חדשים, לפרסם תכנים שקשורים אליו בבלוגים ובאתרי תוכן מקצועיים, להחליף קישורים עם אתרים חיצוניים, פרסום של קידום ממומן בגוגל ועוד.

 

מדובר בעבודה שדורשת זמן וידע, ולכן גם צריך ללמוד אותה לפני כן. ניתן ללמוד את התחום ואת כל הכלים שקשורים אליו, דרך הרצאות, קורסים, מדריכים מקצועיים ועוד.

להרוויח כסף מהבית כמקדם אתרים

כיצד נרוויח מזה? אנחנו יכולים לפנות בצורה ישירה לאתרים מסוימים אשר נראה לנו שהקידום שלהם לא מספיק טוב ולהציע להם את השירותים שלנו, אנחנו יכולים גם לשווק את עצמנו ברשתות חברתיות ובאתרים נוספים, במטרה שיפנו אלינו.

 

קידום אתרים, בדרך כלל, הוא מקור פרנסה עיקרי, ברוב המקרים עובדים עם יותר מלקוח אחד, וכך אפשר לייצר בסיס הכנסה משמעותי. חשוב להדגיש, להבדיל משיווק שותפים או פרסום אחר שאנחנו מבצעים עבור לקוחות שונים, אשר כרוך גם בהוצאה כספית מצידנו, כאן כל ההוצאות הן על חשבון התקציב שהלקוח מקצה לקידום האתר שלו.

וכמו שהבטחתי - קצת קינוח לצעירי אינטרנט חסרי מנוח - לעשות כסף עם ChatGPT!

בסדר, בואו נצלול לעולם ההזדמנויות ש-ChatGPT פותח עבור הצעירים וחסרי המנוחה, הילידים הדיגיטליים שמוכנים "לאכול את האינטרנט". אנחנו מדברים על הופעות שדורשות מומחיות מינימלית אבל יכולות למלא את הכיסים שלך בזמן שאתה עדיין חושב על החיים. ונחש מה? אתה יכול להתחיל את רוב ההמולות הללו על ידי צפייה בכמה מדריכים ביוטיוב או קריאה של כמה מדריכי הדרכה. בואו נזוז!  

1. החלטורה שלא ידעת שאתה מסוגל לה (וכן, הזכרנו אותה קודם):
 היה יוצר תוכן!

תשמע, אתה שולח הודעות טקסט מאז שהיית בחיתולים, נכון? תארו לעצמכם אם הייתם יכולים להרוויח מזה כסף. צלול לתוך עולם יצירת התוכן עם ChatGPT בתור הצד שלך. מפוסטים קליטים במדיה חברתית ועד רשומות בלוגים לוהטות, אתה יכול לעשות הכל. ולא, לא צריך תואר בספרות. פשוט כישרון לדעת מה מתקשר עם הקהל. כמה מדריכים על מה עובד במסרים קצרים או ארוכים ולפי מדיה, כמה מדריכים ביוטיוב על שילוב ChatGPT בדיוק בזה (רצוי באנגלית כי הי – אין משהו חדשני, מפורט וטוב בעברית), ואתה יוצא לדרך!

2. הלוחש לבינה המלאכותית"

אוקיי, זה נשמע טכני, אבל שמע אותי. אתה יודע איך אתה יכול לשאול את ChatGPT כל דבר, והוא מגיב? מדויק? אה… לפעמים, הוא צריך דחיפה בכיוון הנכון. זה המקום שבו היצירתיות והלמידה שלך נכנסים לתמונה. אם אתה טוב בלהתפלפל ועקשן (רצוי באנגלית) הכל עניין של שאילת השאלות הנכונות כדי לקבל את התשובות הטובות ביותר. ואתה לא צריך להיות אשף טכנולוגי בשביל זה. אם אתה סקרן באופן טבעי וטוב במילים, כמה מדריכי הדרכה יכולים להגדיר אותך להצלחה.

3. הבא שממציא את הסמיילי: השקת קו סחורה מותאם אישית

אתה ייחודי, וכך גם הרעיונות שלך. למה לא להדפיס אותם על חולצת טריקו או ספל קפה? השתמש ב-ChatGPT כדי להמציא סיסמאות מוזרות או עיצובים מגניבים. אתה לא צריך להיות פיקאסו או גורו אופנה. פשוט תהיה אתה, ותן ל-ChatGPT להתמודד עם המשימות הכבדות. יש ערימה של סרטוני YouTube שמראים לך איך להקים חנות בפלטפורמות אונליין לרבות Etsy במינימום מאמץ ואף ללא תמורה למעט עמלה על מכירה.דרך מגניבה לעשות הרבה כסף אם תוכיח שאתה ממש מגניב.

4. הפיקאסו הוירטואלי: תוציא את היכולות האלו מה-AI!

אתה רוצה להרוויח כסף, חי את האינטרנט, פוטושופ זה כבר פאסה בשבילך? שיעור אמנות אולי לא הקטע שלך, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לעצב גרפיקה מדהימה. עם ChatGPT, כל מה שאתה צריך זה חזון. ה-AI יכול להציע עיצובים, פורמטים, פריסות, אתה שם את זה אחרי זה בכלי AI ייעודיים כמו DALL·E 3 או Midjourney ולוקח קרדיט על האומנות הזו (תוך כדי שאתה בודק תמונות דומות שאין הפרה של זכויות יוצרים)

 חיפוש מהיר ביוטיוב אחר "עיצוב גרפי עם ChatGPT", ותהיה בדרך ליצירת יצירות מופת דיגיטליות.

איך להרוויח כסף מקריפטו? השקעה בביטקוין ו/או מטבעות דיגיטליים אחרים

קודם כל, מילה חשובה. אני לא יועץ כלכלי וכל פעולה שאתם עושים עם הכסף שלכם, ראוי שתתייעצו עם יועץ פיננסי מוסמך. אני מספר רק על הניסיון שלי עם עבודות ודרכים לצבור כסף. בכל הקשור להשקעות, ובוודאי שכאלו עם סיכון גבוה, עליכם לקחת בחשבון שאתם עשויים לאבד את כל קרן ההשקעה ששמתם, בוודאי שלא הייתי שם שם את הכסף איתו אני מכלכל את משפחתי בחיי היום יום. כל הכתוב במדריך נועד "לפתוח לכם את הראש" לגבי הדברים שלאורך זמן, מייצרים כסף.

כשמדברים על קריפטו, מדברים על ביטקוין. נכס השנוי במחלוקת. יש שיקראו לזה הימורים אבל מילים לחוד ותוצאות לחוד. ביטקוין שובר שיאים בענק מידי ארבע שנים לערך, למרות שבדרך הוא חווה נפילות כואבות מאוד  (ב- 2011, 99% ויותר לאחרונה, מאי 2021 – 53% ) לאורך שנות קיומו ומאז נובמבר 2008, זה הנכס עם התשואה הגבוהה ביותר לאורך כל התקופה. פי עשרות, מאות ולעיתים אלפים יותר מנדל"ן, השקעות במניות ואחרות. אז מה לגבי להשקיע בעתיד? ביטקוין אינו המטבע היחיד. ישנם אלפי מטבעות שבין הגדולים והמבוססים שבהם תמצאו את אתריום, סולנה וקארדאנו. נכון למרץ 2024 ביטקוין שוב חוזר ושובר את שיאי העבר כשביטקוין אחד כבר חצה את שווי ה 69,000$. אז אולי כבר לא ניתן לצבור ביטקוין דרך משחקים שונים ברשת, כמו בראשית דרכו, אך כבר אפשר לקנות איתו, הרבה יותר מפיצה. היופי הוא גם שאין צורך להשקיע ברכישת ביטקוין שלם. היחידה הקנה ביותר שניתן לקנות מביטקוין (כמו האגורות לשקל) הוא הסטושי. בביטקוין ישנם מאה מיליון סטושי ואפשר לקנות היום ביטקוין בכל סכום (החל מעשרות דולרים, בשל עלויות עסקת הרכישה). אז אם אתם רוצים שהכסף שלכם יעבוד בשבילכם, לא עצה פיננסית, לגמרי אפשר להשקיע בביטקוין ובמטבעות קריפטו נוספים.

מתי הכי כדאי לקנות? לטווח הארוך של שנים קדימה, ככל הנראה תמיד. לטווח הקצר של שנה או שנתיים, אם אתם בטוחים שתצטרכו לממש את אחזקות הקריפטו שברשותכם, אתם עשויים לאבד הרבה משוויו, אך ככל שאתם סבלניים, אם העבר יכול באיזושהיא צורה להעיד על עתיד התחום, הסיכון יורד.

לבעלי קיבה חזקה. רוצים סיפור אישי? התיק שלי היה שווה בזמן מסוים מיליון, ירד לפחות ממאתיים אלף שקלים וחזר ועלה מאז 🙂

זהו, סיימנו. כאן מסתיים לו מדריך ארוך במיוחד ולסיכום אני רק מקווה שעזרתי לך "לפתוח את הראש" לרעיונות חדשים ואפשרויות שעומדות על הפרק וזמינות לכולם. אם אתה כאן, בטוח מצאת משהו שמתאים לך או שנתן לך רעיון לגבי דבר שאתה גם אוהב וגם יכול לעשות איתו כסף בקלות. אם אתה אוהב את מה שאתה עוזה, בטוחני שזה יבוא לך בקלות.

בהצלחה!
ו… ספר לי איך הולך פה למטה, לגבי מה אתה מתלבט. הכול. אשמח להקשיב ולעזור…

Picture of איתן יריב

איתן יריב

משווק בדיגיטל מזה 20 שנה. מתמחה בעסקי B2C לרבות בנייה ויישום אסטרטגיות שיווק דיגיטלי בהתאמה אישית. קידום אתרים, פרסום ואופטימיזציה של יחסי המרה..

אוהבים? לחיצה אחת ועזרתם לחבר

רוצה לקרוא עוד בנושא?

שיווק שותפים עם אמזון

שיווק שותפים באמזון

Amazon, אחת החברות הגדולות בעולם מחלקת כסף לשותפים. עם בסיס לקוחות נאמן למותג, אי אפשר לטעות כשאתם חוברים לתוכנית הזו. במיוחד אם אתם כבר עוסקים בשיווק שותפים. הכל כאן.

קרא עוד »

עוד יכול לעניין אותך...

לא לעצור!

יש עוד כל-כך הרבה ללמוד...

רוצה ללמוד איך אנשים
מרוויחים כסף מהצד באמצעות שיווק שותפים?

שיווק שותפים באינסטגרם

שיווק שותפים באינסטגרם

גללתם היום בפיד? שאלה רטורית… נכון 😉מיותר לציין כשאנחנו עושים את זה, אנחנו רואים לא מעט סלבריטיז כמו קרדשיאנס או שחקניות הוליווד מוכרות עונדות שעון

שייוק שותפים, היתרונות

הרבה אנשים נהנים מיתרונות שיווק השותפים מאז שנות התשעים.  זו נחשבת לשיטה יעילה להכנסה פסיבית נוספת באינטרנט, במינימום השקעה ומקסימום תוצאות. אמנם אנו יודעים מהו