וואו. כל ההזדמנויות שלך

מכירת מוצרים באינטרנט – עוד דרך לעשות כסף מהבית

מכירת מוצרים באינטרנט – השיטה די דומה לשיווק שותפים אך שם לא תצרכו לבנות שום דבר לפני, תצרכו להירשם לתוכנית שותפים של חברת מכירות כמו איביי, אמזון או חברות בסגנון הזה,לבחור את המוצר שאתם מאמינים בו ושאתם חושבים שהרבה אנשים יקנו אותו, לאחר שכבר נרשמתם לתוכנית ואתם שותפים באמזון תוכלו לקבל קישור למוצר שמי שיקנה את המוצר מהקישור שלכם יביא לכך שאתם תקבלו אחוזי עמלה על המכירה.
מדריך לבעלי חשבון איביי להגעה לתוכנית שותפים ניתן למצוא  כאן :

 

 

Picture of איתן יריב

איתן יריב

משווק בדיגיטל מזה 20 שנה. מתמחה בעסקי B2C לרבות בנייה ויישום אסטרטגיות שיווק דיגיטלי בהתאמה אישית. קידום אתרים, פרסום ואופטימיזציה של יחסי המרה..

אוהבים? לחיצה אחת ועזרתם לחבר

רוצה לקרוא עוד בנושא?

affiliate secret sauce (metaphor)

מה לא מספרים לנו על שיווק שותפים?

כשאתה משווק שותף חדש, אתה תמיד נהנה מיתרונות התוכנית. זאת, בהנחה שאתה מבין את הסיכון ושלם איתו. בכל זאת, אין לך בוס, לקוחות או סחורה אבל העסק אליו חברת- אינו שלך. כאן לומדים איך לבדוק ולהצטרף, לתוכניות הנכונות.

קרא עוד »

עוד יכול לעניין אותך...

לא לעצור!

יש עוד כל-כך הרבה ללמוד...

פיתוח אפליקציות- אדם צופה בשולחן העבודה הסלולרי על קפה

לפתח אפליקציות – עוד דרך לעשות כסף מהבית

לפתח אפליקציה – מדוע משתלם לחפש עבודה בתחום? אין ספק שבימינו, פיתוח אפליקציות הוא אחד התחומים הבולטים ביותר בעולם האינטרנט והסלולר. מאז הופעתו של האייפון

רוצה ללמוד איך אנשים
מרוויחים כסף מהצד באמצעות שיווק שותפים?

שיווק שותפים עם ksp

    אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח כסף דרך האינטרנט, היא באמצעות תוכנית שיווק שותפים. תוכנית במהלכה אנחנו צריכים לקדם מוצר או שירות מסוים, כך