סחר בבורסה – עוד דרך לעשות כסף מהבית

סחר בבורסה מספק הזדמנויות נפלאות למי שאינו חושש להתעמק מעט בטכניקות מסחר. החשש של רבים, אשר מונע מהם להתקרב לתחום הוא שמדובר בהימורים ושלמעשה, אין שליטה על הכסף המושקע. יחד עם זאת, עובדה היא שישנם סוחרים מיומנים אשר עובדים, כל אחד בשיטה המועדפת עליו, על מנת לייצר תשואה על כסף בסוף החודש. ישנן חברות (ברוקרז') אשר מוכנות לשלם סכומים נכבדים על מנת שסוחרים אלו יעבדו אצלם והטובים ביותר (סוחרי הנוסטרו) מרוויחים חוזים שמנים, בשעה שכל הסיכון הוא על חשבון כספי החברה בה הם פועלים. על כן, היות ויש יוצא מן הכלל, ברור לכל שאפשר לעשות כסף ובוודאי שאפשר לעשות כסף מהבית (ולמעשה מכל מקום בארץ ובעולם בו ישנו חיבור יציב ומהיר לאינטרנט)

הסיבה שרבים חושבים שמדובר בהימורים קשורה לתעשיית הלימודים בתחום זה אשר, פעמים רבות, פועלת על מנת שהתלמידים ישקיעו את כספם בחברת ברוקראז' התלויה בה. כך, רבים המקרים בהם התלמידים מתחילים להשקיע ולסחור בשלב בו אינו מוכנים לכך ומפסידים את כספם. על מנת לעשות כסף מהבית באמצעות מסחר בשוק ההון חובה על התלמיד להכנס לתוכנית ליווי מסודרת המאפשרת לו להכיר ביכולתיו, בהעדפותיו ולפיכך- להתמחות בשיטת המסחר (או ההשקעה) המועדפת עליו. בדרך זו, בהנחה והתלמיד משקיע מעצמו, עקבי וחדור מטרה, ניתן להצליח ולהרוויח סכומים יפים כעבור זמן קצר יחסית ובוודאי שלא יותר ממספר חודשים. כמובן שהרווח תלוי בדברים רבים כגון זמן ההשקעה בלימודים, איכות הלימודים והזמן המוקצה למסחר/השקעה ואיסוף נתונים תומכים בפועל.

יחד עם זאת ישנם המון מקרים בהם הזמן המושקע לא נמצא בהכרח ביחס ישר אל הכסף. בנוסף, בבחירת שיטת המסחר והסגנון ניתן להתאים את שעות הפעילות שלנו, כסוחרים, לשעות בהם אנו פנויים. משמע: ישנם שיטות מסחר שמתאימות לזמן תחילת המסחר, אמצע המסחר, סוף המסחר וישנן כאלו אשר אינן תלויות בזמן זה.

יתרונות: היכולת לעבוד כמעט בכל זמן (בהתאם לשיטת המסחר הנבחרת), אין ספקים, סחורה, לקוחות, בוס… חסרונות: נדרש סכום השקעה ראשוני העולה על עשרות אלפי שקלים, נדרשת השקעה ורצינות, תוך מסחר על סכומים זעירים עד אשר מתחילים להרוויח ואפשר לעשות סקיילינג
מעניין אתכם לראות אם אתם מתחברים לזה? יש כאן וובינר מעולה (חינם) שמיועד למתחילים. מה שכן, במקרה של ההמלצה הנ"ל נדרשת הבנה של אנגלית

כיצד מסחר בבורסה יכול לעזור לנו? הכירו את  העולם המדהים של שוק ההון האמריקאי

הרבה אנשים נוטים לחשוב שמסחר בבורסה מתאים רק לקבוצה מצומצמת של אנשים, משקיעים מקצועיים, משקיעים ומנהלי השקעות מבתי השקעות וחברות מקצועיות. אך האמת היא שונה. היום כל אחד שיש לו סבלנות ויכולת ללמוד כיצד מתבצע מסחר בבורסה, יכול ליטול בו חלק ולמען האמת, עם הזמן הוא זה יכול להיות תחליף לקריירה הראשונה, מה שבטוח שזה יכול להיות גם קריירה נוספת, כזו שתוכל גם לספק הכנסה נוספת, אפילו עד כדי כך שזה בהחלט אפשרי שבאמצעות הרווחים מההשקעות בבורסה, יהיה ניתן לסגור משכנתא, לממן לימודים לילדים ועוד.

למי זה יכול להתאים?

כאמור, יש לא מעט אנשים אשר סבורים שמסחר בבורסה יכול להתאים רק לאנשים שמתמחים בנושא. אך זה לא מדויק. כיום יש מגוון רחב של אנשים שמשקיעים בבורסה, בין אם מדובר בגברים או נשים, צעירים ומבוגרים, אשר נכנסו לתחום גם מבלי ללמוד כלכלה או מבלי לעסוק בכך באופן מקצועי.

כל אחד שרוצה, ומוכן להשקיע בלימוד ותרגול יכול לעשות את זה. המפתח הוא התמדה ושיוף האסטרטגיות והשיטות שעובדות עד שמגיעים לרמת שליטה מספקת.  תכנית הכשרה מתאימה וליווי מקצועי ותומך יספק לך את כל מה שאתה צריך בשביל לשנות את התמונה של החיים שלך.

כל אחד יכול להשקיע, והוא לא צריך לשם כך לעבוד עם מנהל השקעות או יועץ צמוד. להיפך, בצורה כזו הוא גם לא צריך לשלם להם עמלה וגם הוא יכול לבצע את ההשקעות בזמן ובמועד שמתאימים לו, מבחינת שעות, יעדים, עלויות. אין ספק בכלל, שמסחר בבורסה, מספקת את כל הרצונות שלנו, לגבי מה שהיינו רוצים שמקום העבודה שלנו יספק לנו, והוא לא עושה את זה.

מי יכול להרוויח ממסחר בבורסה?

בשביל להרוויח ממסחר בבורסה צריך שלוש תכונות עיקריות, סבלנות, רצון ללמוד, התמדה. נתחיל מהסוף, מי שחושב שהשקעה בבורסה זה הימור ולכן זה מקום למהמרים, טועה. בשביל להצליח בבורסה לא צריך להמר, צריך לחשוב נכון, צריך לפעול בשיקול דעת, צריך לקחת סיכונים מדודים, מחושבים, לא לפחד מהפסדים אך בוודאי שלא להסתנוור מהצלחות.

זה מוביל אותנו כמובן לשתי התכונות הראשונות, קרי סבלנות ורצון ללמוד. רק מי שיש לו הרבה סבלנות לתהליך ומי שמעוניין ללמוד, יכול להצליח, אחרת הוא עלול להיכשל. צריך ללמוד על הלכי רוח, על מגמות, על מניות, אגרות חוב, מטבעות זרים, כל דבר שמבקשים להשקיע בו, צריך ללמוד עליו בשביל להבין את התהליך ורק ככה אפשר להצליח. 

האם זה יכול להתאים לכם?

אם אתם רוצים שינוי בחיים שלכם, אם אתם רוצים שליטה ,אם יש לכם סבלנות ואתם לא מפחדים לקחת סיכונים מחושבים, אם אתם רוצים להגשים את החלומות שלכם ולא של הבוס שלכם, ובטח אם אתם רוצים עבודה מספקת ומהנה, אז אין ספק שמסחר בבורסה יכול להתאים לכם.

יתרה מזו, אם אתם חושבים על הסבה של קריירה, אם אתם מעוניינים בהכנסה נוספת, זה יכול להתאים לכם. כך תוכלו להגדיר לעצמכם את שעות העבודה שלכם, כך תוכלו לעבוד מבלי שיהיה בוס מעליכם, כך גם תוכלו להפיק הנאה ותחושת סיפוק מהעבודה, כי אתם תשקיעו בכסף שלכם ותראו תוצאות. 

צריך לומר, בניגוד למה שנהוג לחשוב במקרים רבים, מסחר בבורסה יכול להתאים לנשים, לא פחות מאשר לגברים. הסיבה היא, שהן עובדות נכון יותר בצד המנטאלי, ופחות מתעסקות בצד של האגו. זה יכול להיות לטובתן בתהליך בו הן צריכות להשקיע כסף בצורה מושכלת וחכמה. 

בר דגן

בר דגן

אוהבים? לחיצה אחת ועזרתם לחבר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

רוצה לקרוא עוד בנושא?

עוד יכול לעניין אותך...

לא לעצור!

יש עוד כל-כך הרבה ללמוד...

רוצה ללמוד איך אנשים
מרוויחים כסף מהצד באמצעות שיווק שותפים?

כלי עבודה

כלים לשיווק שותפים

כל מי שעוסק היום בפרסום ושיווק באופן מקצועי, יודע, שהכלים אשר עומדים לרשותו, בין אם זה בשביל לייצר תהליך נכון ואפקטיבי של פרסום ושיווק, ובין

שייוק שותפים, היתרונות

הרבה אנשים נהנים מיתרונות שיווק השותפים מאז שנות התשעים.  זו נחשבת לשיטה יעילה להכנסה פסיבית נוספת באינטרנט, במינימום השקעה ומקסימום תוצאות. אמנם אנו יודעים מהו