סחר בבורסה מספק הזדמנויות נפלאות למי שאינו חושש להתעמק מעט בטכניקות מסחר. החשש של רבים, אשר מונע מהם להתקרב לתחום הוא שמדובר בהימורים ושלמעשה, אין שליטה על הכסף המושקע. יחד עם זאת, עובדה היא שישנם סוחרים מיומנים אשר עובדים, כל אחד בשיטה המועדפת עליו, על מנת לייצר תשואה על כסף בסוף החודש. ישנן חברות (ברוקרז') אשר מוכנות לשלם סכומים נכבדים על מנת שסוחרים אלו יעבדו אצלם והטובים ביותר (סוחרי הנוסטרו) מרוויחים חוזים שמנים, בשעה שכל הסיכון הוא על חשבון כספי החברה בה הם פועלים. על כן, היות ויש יוצא מן הכלל, ברור לכל שאפשר לעשות כסף ובוודאי שאפשר לעשות כסף מהבית (ולמעשה מכל מקום בארץ ובעולם בו ישנו חיבור יציב ומהיר לאינטרנט)

  1. הסיבה שרבים חושבים שמדובר בהימורים קשורה לתעשיית הלימודים בתחום זה אשר, פעמים רבות, פועלת על מנת שהתלמידים ישקיעו את כספם בחברת ברוקראז' התלויה בה. כך, רבים המקרים בהם התלמידים מתחילים להשקיע ולסחור בשלב בו אינו מוכנים לכך ומפסידים את כספם. על מנת לעשות כסף מהבית באמצעות מסחר בשוק ההון חובה על התלמיד להכנס לתוכנית ליווי מסודרת המאפשרת לו להכיר ביכולתיו, בהעדפותיו ולפיכך- להתמחות בשיטת המסחר (או ההשקעה) המועדפת עליו. בדרך זו, בהנחה והתלמיד משקיע מעצמו, עקבי וחדור מטרה, ניתן להצליח ולהרוויח סכומים יפים כעבור זמן קצר יחסית ובוודאי שלא יותר ממספר חודשים. כמובן שהרווח תלוי בדברים רבים כגון זמן ההשקעה בלימודים, איכות הלימודים והזמן המוקצה למסחר/השקעה ואיסוף נתונים תומכים בפועל.

    יחד עם זאת ישנם המון מקרים בהם הזמן המושקע לא נמצא בהכרח ביחס ישר אל הכסף. בנוסף, בבחירת שיטת המסחר והסגנון ניתן להתאים את שעות הפעילות שלנו, כסוחרים, לשעות בהם אנו פנויים. משמע: ישנם שיטות מסחר שמתאימות לזמן תחילת המסחר, אמצע המסחר, סוף המסחר וישנן כאלו אשר אינן תלויות בזמן זה.

    יתרונות: היכולת לעבוד כמעט בכל זמן (בהתאם לשיטת המסחר הנבחרת), אין ספקים, סחורה, לקוחות, בוס… חסרונות: נדרש סכום השקעה ראשוני העולה על עשרות אלפי שקלים, נדרשת השקעה ורצינות, תוך מסחר על סכומים זעירים עד אשר מתחילים להרוויח ואפשר לעשות סקיילינג
    מעניין אתכם לראות אם אתם מתחברים לזה? יש כאן וובינר מעולה (חינם) שמיועד למתחילים. מה שכן, במקרה של ההמלצה הנ"ל נדרשת הבנה של אנגלית

רוצה לקבל הצעות שוות

להכנסה נוספת מהבית?

אנחנו שונאים ספאם! נשלח לך רק הצעות להכנסה נוספת מהבית