איך לחסוך כסף בבחירת חבילות התקשורת לבית שלך

איך לחסוך כסף בשירותי סלולר


אחת ההוצאות הכי גדולות של כל משפחה בישראל, היא הוצאה על חבילת תקשורת. נכון שהיום אנחנו מוציאים הרבה פחות כסף מבעבר, אך עדיין מדובר על הוצאה לא קטנה, שכן אנחנו משלמים על אינטרנט, טלוויזיה רב ערוצית, טלפון קווי וטלפון נייד. אם עושים חישוב של כל ההוצאות ביחד, מדובר על סכום כסף לא קטן. 

לשמחתנו הרבה, מאז פתיחת השוק לתחרות בתחילת העשור, יש לנו הרבה יותר כלים כיצד לחסוך בעלויות, כיצד לחסוך בהוצאות. מצד אחד, יותר חברות הצטרפו למשחק, מצד שני, יש לנו הרבה יותר תוכניות, הרבה יותר כלים לבדוק את המחירים, להשוות ולהחליט איזו מבין התוכניות מתאימה לנו. 

אנחנו נציג לכם כאן מספר דוגמאות כיצד אפשר לחסוך כסף בהוצאות על תקשורת. לפני כן, חשוב להדגיש, הבחירה שלנו תתבצע על פי הצרכים, בין אם זה על פי מה שאנחנו צורכים, על פי כמות האנשים במשפחה ועוד. אנחנו צריכים למצוא את הדרכים הנכונות כיצד לחסוך, מתוך מחשבה שמדובר על הוצאה לטווח ארוך ולא הוצאה לטווח קצר. 

כיצד חוסכים בהוצאות על תקשורת

מסלול נכון ולא בהכרח מה שנראה אטרקטיבי – אנחנו צריכים לעשות השוואה בין כל המסלולים ולראות מה נכון עבורנו, מבחינה כלכלית ומבחינה מעשית. לא רק מבחינת מה שנראה לנו אטרקטיבי על פי מה שאנחנו מקבלים, אלא גם על פי מה שאנחנו צריכים לשלם. 

חבילה משותפת – לא פעם רכישה של חבילה שכוללת טלפון קווי, טלוויזיה ואינטרנט, יכולה לחסוך לנו הרבה מאוד כסף. מה עוד שאנחנו יכולים להתמקח בקלות רבה יותר על חבילה אחת מאשר על שלוש חבילות בנפרד. 

שיחות דרך אפליקציות – היום יש לא מעט אפליקציות שמאפשרות לנו לבצע פעולות ללא תשלום, בין אם זה וואטסאפ או סקייפ.  זה אומר שאנחנו לא צריכים לשלם על שיחות חוץ, למשל. 

השוואה דרך אתרי אינטרנט – הכלי הטוב ביותר שעומד לרשותנו בשביל לדעת איזו חבילה יכולה להשתלם עבורנו, הם אתרי אינטרנט שמאפשרים השוואה פשוטה ונוחה. חשוב לבדוק שהאתרים מעודכנים עם החבילות הטובות ביותר. 

התחייבות קצרת מועד – אנחנו לא צריכים להתחייב להרבה זמן, אם בכלל. היום אפשר להתחייב לתקופה קצרה, זה יעזור לנו גם להתמקח מול החברה וגם לעבור לחברה אחרת שמציעה לנו מחיר משתלם יותר. 

תכנון נכון לאורך זמן – עלינו לתכנן בצורה חכמה כיצד אנחנו מתכוונים להשתמש בחבילה בצורה אפקטיבית וטובה, כך נדע מה אנחנו צריכים ועל מה משתלם לנו להוציא כסף. 


איתן יריב

איתן יריב

אהבת? דברים טובים משתפים עם חברים!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצה לקרוא עוד בנושא?

עוד יכול לעניין אותך...

לא לעצור!

יש עוד כל-כך הרבה ללמוד...

איך לחסוך כסף בצבא

איך לחסוך כסף בצבא

אחת הבעיות הקשות ביותר של חיילים בשירות סדיר היא, היא הקושי לחסוך כסף. מצד אחד, אומנם אין להם הרבה הוצאות, שכן הצבא דואג להם לרוב

איך לצאת מהמינוס מהר

איך לצאת מהמינוס ב 100 ימים

אחת הבעיות איתן אנו מתמודדים לאורך תקופות ארוכות בחיינו הבוגרים, לעיתים ללא הפסקה, ולא פעם תחת תשלום כבד, כספי ונפשי, זה המינוס בבנק. מדובר על תופעה שישראלים

רוצה ללמוד איך אנשים
מרוויחים כסף מהצד באמצעות שיווק שותפים?

שייוק שותפים, היתרונות

הרבה אנשים נהנים מיתרונות שיווק השותפים מאז שנות התשעים.  זו נחשבת לשיטה יעילה להכנסה פסיבית נוספת באינטרנט, במינימום השקעה ומקסימום

ישיבת צוות על שיווק מוצר

שיווק מוצרים באינטרנט

לא פעם, אנחנו יכולים למצוא בתיבות הדואר האלקטרוניות שלנו מודעות בנוסח "בואו תעשו מיליונים מבלי לצאת מהבית" או "בואו תלמדו