וואו. כל ההזדמנויות שלך

10 תוכניות שיווק השותפים המובילות בחו"ל

תוכניות שיווק שותפים היא דרך נהדרת המקשרת בין משווקים שמוכרים את המוצרים או השירותים שלהם לבין הספקים המספקים אותם. תוכנית השותפים מסייעת למשווקים הללו לוודא כי שירותיהם ומוצריהם מגיעים ללקוחותיהם.

מהן 10 התוכניות המובילות לשיווק שותפים?

AWIN

חלון שותפים, הידוע בכינויו גם AWIN, הוא אחת מתוכניות השיווק השותפים הפופולריות והמשתלמות ביותר באינטרנט. יש בה מעל 13,000 מפרסמים פעילים. יש בה מעל 1,600 מותגים. מומלצת בגלל פשטותה, ידידותית ביותר למשתמש הסופי. יש מספר כלים שימושיים שיסייעו לך בפעולות השיווק השותפים שלכם.

Builderall

תוכנית השותפים של Builderall הינה תוכנית שותפים נוספת עם דירוג גבוה באינטרנט, מומלצת על ידי מרבית המשווקים. יש לה מערכת דו-שכבתית, המאפשרת לכם להכניס שיורים ממכירות ישירות וגם 30% מהמכירות בשתי שכבות. הוכח שהוא אחת הטובות ביותר במכירת מוצרים בשוק,  ויש לה שיעורי שימור לקוחות גבוהים והכנסה חוזרת וחודשית יציבה. יש בה למעלה מ- 40,000 לקוחות  פעילים.

Shareasale

היא שוב אחת מתוכניות שיווק השותפים הגדולות באינטרנט. יש בה למעלה מ -4,000 סוחרים רשומים, שמתוכם 1,000 בלעדיים, המציעים מגוון רחב של שירותים. כולל רווחים לכל קליק, שיעורי היפוך, סכום מכירה ממוצע ועמלה. בין ההצעות השונות שהם מספקים, תוכלו לבצע השוואות ולבחור אחת המתאימה לכם ביותר. 

RakutenLinkshare

היא אחת הוותיקות ושוב, תוכנית שיווק שותפים משתלמת ביותר. מאוד ידידותית למשתמש,  ויש בה תוכנית למניעת תחרות.  יש לה כמה תכונות ייחודיות ובולטות. חלק מהתכונות הללו מאפשרות לך להשתמש במודעות באנר שונות עבור מוצרים שונים שאתה מוכר. בשל היכולת להשתמש  במודעות דינמיות, תוכל לבצע אופטימיזציה של המודעות שלך. בעלת ממשק הרשמה פשוט ומגוון קישורים רחב.

Fiverr

פיבר היא אחת הפלטפורמות הגדולות ביותר למציאת ספקי שירותים דיגיטליים. כוללת מעל 3 מיליון שירותים דיגיטליים וכמעט כל 4 שניות מתבצעת מכירה. באמצעות Fiverr תוכל להגדיל את פוטנציאל השותפים שלך ולחסוך זמן, במציאת ספקים לשירותים דיגיטליים

Flexoffers

היא תוכנית שיווק שותפים פופולרית נוספת עם שירותים משתלמים ביותר. יש שיגידו שזה לא מספיק ייחודי או לא בולט, אבל היא מספקת בסיס איתן עם כלים ותכונות שהופכים את שיווק השותפים לקל.בעלת זמן תשלום מהיר, מגוון של יותר מאלף תוכניות שותפים לבחירה, כאשר הם מחולקים לקטגוריות ותתי קטגוריות, כך שהניווט והבחירה הופכים לקלים יותר.

Clickbank

קליק היא תוכנית שיווק שותפים פופולרית שלרוב מטפלת במדיה דיגיטלית כמו ספרים אלקטרוניים וכדומה, מאפשרת לאנשים ברחבי העולם להירשם בחינם דרך חשבון. משתמשים יכולים בקלות לגשת לאלפי ספרים אלקטרוניים הנמכרים בתוכנית השיווק .נחשבת לתוכנית יחסית לתוכניות אחרות , וחופש מוחלט למכור כל סוג מוצר. בעלת שיטת תשלום מהיר מהיר,  שיעור העמלה הוא 10-75%.

CJ Affiliate

 היא אחת מתוכניות שיווק השותפים הוותיקות ביותר, נפוצה מאוד בקרב חברי שותפים אחרים. בעלת  מגוון רחב של מפרסמים, מגוון רחב ביותר של גודל מודעות. בעלת יתרונות רבים, ביניהם רשת שותפים גדולה, אמצעי תשלום אמין. קיימות הרבה אפשרויות דיווח נהדרות ומועילות  למשווקים המבצעים אופטימיזציה. 

Amazon

תוכנית שיווק השותפים של אמזון היא תוכנית שיווק שותפים בולטת, משמשת עבור חברות וגם למוכרים. 

קיימים למעלה ממיליון וחצי מוכרים עם בסיס נתונים ידידותי למדי.קלה לשימוש הן עבור מתחילים עבור משווקים מתקדמים. מועדפת בעיקר על ידי מתחילים, מקום טוב לבצע למידה תוך כדי תנועה. מאוד פופולרית אחוזי נאמנות גבוהים. רשת גמישה למרות גודלה העצום.

JVZoo 

אינה תוכנית ותיקה כמו רבות אחרות, עשתה במהירות את דרכה לפסגה. אין עלות ראשונית עבור מפרסמים, החיוב הוא מעמלות לאחר שכבר בוצעה מכירה. תשלום מיידי, שלא כמו תוכניות שותפים אחרות שמשלמות בסבב של שבועיים או חודש. זוהי אפשרות טובה להשקות מוצרים חדשים.

ישנן מספר עוד מספר רב של תוכניות שיווק של שותפים. בחירה טובה, בהתחלה, יכולה לעזור לכם בטווח הארוך. החלטה נבונה ומושכלת תעזור לכם להגיע להצלחה בקריירה שלכם בתור משווקי שותפים.

אהבת? דברים טובים, משתפים עם חברים!

Picture of איתן יריב

איתן יריב

Facebook
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא לעצור!

יש עוד כל-כך הרבה ללמוד...

תוכניות שיווק שותפים מומלצות

כל מה שצריך לדעת על תוכניות שותפים

כל מי שעוסק בשיווק ופרסום באינטרנט, יודע שאחת הדרכים הפופולאריות הטובות ביותר לקדם ולשווק אתרי אינטרנט, אפליקציות או כלים אחרים ברשת, היא באמצעות תוכניות שיווק