הדרך לתחום שיווק שותפים דורשת מרחק שאותו נצעד ביחד :

צעד ראשון: לדעת שננסתם לתחום שדורש עבודה

שיווק שותפים יצאנו לדרך ! מספר 1 בשיווק שותפים היא לדעת שאתם משקיעים מאה אחוז מעצמכם . עיסוק בשיווק שותפים זה עיסוק עבודתי לכל דבר.

אתם צריכים להיות מחוייבים ובעלי מסירות גדולה לתחום אליו נכנסתם, לא רק כאן, אלא גם בחיים האישיים שלכם,דעו שבניגוד למה שהרבה מספרים , ישנם סיכויים לא קטנים שעליהם נדבר לסיכונים ולהוצאות כספיות ש"התבזבזו" תהיו מוכנים לסיכונים ללא לוותר לעצמכם ולהבטיח לעצמכם שאתם מתמידים בכך ולא "מציצים ונפגעים",. לא כל הצעה שתתחילו לקדם, מייד תראו בה כסף ותוצאות. לפעמים תצטרכו להוציא כסף הרבה לפני שתראו אותו חוזר. לוקח זמן למצוא את ההצעות שהכי מתאימות לכם, וגם לוקח זמן לפתח יכולות והבנה שיווקית וטכנולוגית מספקת על מנת לראות רווחים.
אם יש לכם את האופי עליו דיברנו פה, עברתם את השלב הראשון שמרבית האנשים לא מצליחים לעבור, בהמשך המאמר נראה לכם גם כמה תוכניות שאליהם תוכלו להירשם גם אם אתם מתחילים וגם אם אתם מנוסים .

צעד שני: למידת התחום

כמו בכל תחום, בשביל להיות מתקדם ומצליח נצטרך ידע עליו אפילו לפני שהתחלנו להיכנס אליו, כי מה יותר טוב מבסיס רחב לבנות עליו את האימפרייה שלכם ?
מידע כזה נספק לכם בכמה מאמרים שיתפרסמו כאן (קישור)
בואו ננחת למציאות ממה שכל מיני מפרסמים אמרו לגביי התחום הזה, אל תקשיבו להבטחות של אנשים שאמרו שהם הרוויחו משכורת של מנהלים גדולים ולהבטחות שלהם להכניס אתכם לתחום בחצי שעה עבודה, אתם תצטרכו לפתח חוש "שישי" לגביי המוצרים אותם אתם משווקים אתם צריכים לדעת SEO ולדעת לקדם את המוצרים שלכם בצורה אורגנית או ממומנת, תצטרכו גם ללמוד לעקוב אחריי ההמרות שלכם ולבצע מכירות ברמה אמינה, בסופו של היום ככל שתגיעו לתחום עם יותר ידע יהיה לכם יותר קל לשווק וכמובן ככל שתהיו יותר זמן בתחום ככה יהיה לכם יותר כלים, ידע כזה תוכלו לרכוש כאן באתר לאחר שתעברו על הקישורים למאמרים שהכנו במיוחד בשבילכם .

צעד שלישי: עם אילו תוכניות נרצה לעבוד

כאשר מדברים על תוכניות שיווק, מדברים על מגוון רחב של תוכניות שונות שלכל אחת מהם יש צדדים חזקים יותר וצדדים חזקים פחות , אבל מאיפה אני מתחיל למצוא את התוכנית האידיאלית בשבילי ?
לרוב לוקח זמן וניסויים בכמה תוכניות שיווק עד שמוצאים את האחת שמתאימה בצורה הטובה ביותר, כזו שתוציא מהכיס שלכם כמה שפחות כסף ועדיין תשמור עליכם משווקי שותפים או "אפיליאייטס" שמרוויחים אשכרה כסף , כי אין כמו תחושת הגאווה לאחר העמלה היפה הראשונה שניתנת , הרגשה של שכיר עצמאי שלא הרבה אנשים זוכים לקבל אותה ולאחר מכן כבר תקבלו מספיק מוטיבציה בשביל להזיז את עצמכם ולההמשיך לשווק מוצרים שונים בדרך שלכם לכן חשוב מאוד לא לוותר גם אם עברתם כמה תוכניות שיווק שלא מתאימות לכם , בשביל לעזור לכם למצוא תוכניות טובות, ריכזנו בכתבה כמה מהתוכניות שאנחנו ממליצים עליהם שם תוכלו למצוא רשתות ישראליות כמו וויסלי וקליקאון שהן רשתות גדולות בישראל וגם רשתות עולמיות בעלות קהל רחב גדול אף יותר !

צעד רביעי : התמדה בלמידה בעולם שיווק השותפים

לאחר שמצאתם את היכולות הנחמדה שמעניקה הכנסה צדדית, בשביל להתקדם תצטרכו לחזור למצב למידה ולהמשיך ללמוד את מה שנקרא " העולם החדש " שלא כולו התגלה עדיין, טכניקות פרסום ושיווק לא נגמרות ורק נהיות יצרתיות יותר, ישנן פלטפורמות כמו אינסטגרם ופייסבוק שמי שיכנס אליהם ירחיב את קהל היעד שלו בצורה משמעותית ובעתיד מספר הפלטפורמות רק יתגבר, שיווק שותפים הוא תחום שמתחדש מזמן לזמן והמשווקים צריכים לעמוד בקצב בשביל להרוויח כמה שיותר כסף .

          

למעבר לגרסת המדריך השלם ללא חלוקת דפים >>