תוספי מודעות במודעות גוגל – תוסף התקשרות (sitelink extension)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

איך להוסיף תוסף התקשרות ב Google Ads

שלום לכולם, כאן אריאל בריל מחברת "וואו – שיווק באינטרנט". אנחנו ממשיכים במרתון שלנו לקיצורי דרך לשיווק מוצלח לכל עסק קטן.
עכשיו אנחנו הולכים להסביר איך להוסיף תוסף התקשרות למודעה שלנו.בעצם גוגל מרשים לנו בנוסף לידע על העסק שלי וסייקליקים וכולי, גם נותנים לנו את האפשרות להוסיף טלפון שלנו להתקשרות ישירה לעסק פה, שהטלפון יופיע כבר מחוץ למודעה עצמה.

אני אתן דוגמה רגע, בוא ננסה לעשות את זה.נדמה רגע בגוגל כרום תצוגת מובייל, נעשה פה אינספקט ונעשה כאן, נלחץ על הכפתור הזה של מוביילואנחנו כרגע בגלאקסי S5, נעשה פה רענן.משרדי עורכי דין והופה, אנחנו רואים כאן את הטלפון,זה בעצם מה שנקרא תוסף התקשרות.

אני רואה שאין פה עוד חוץ ממנו, יפה. בסדר. אז יש פה גם למטה קצת תוספי התקשרות.בכל מקרה, אז בעצם בן אדם שרוצה יש לו את האופציה ישר להתקשר מהמודעה עצמה, בלי שהוא יגיע לאתר, ישר להתקשר.זה יכול להיות מאוד רלוונטי לעסקים שאין להם יותר מדי אינפורמציה מה להציע והטלפון, הלקוח פשוט, הגולש מלכתחילה כבר התקשר אליהם ולא יטרח אפילו להיכנס לאתר. כן, זה דורנו, אין מה לעשות.

זה הדור שלנו, אוהבים הכול מהר.

אז איך בעצם בונים תוסף התקשרות? הולכים פה למודעות גוגל ואנחנו נעשה את כפתור הפלוס,ואנחנו נעשה כאן תוסף שיחה.בתוסף השיחה אנחנו נבחר כמובן את מדינתנו הקטנה ויפה, את ישראל, ואת מספר הטלפון נזין פה.

אז בעצם אנחנו נלך לאתר שלנו, שזה קארד לדף נחיתה, קארד את חולון.ובאתר הזה מה שכן, אנחנו צריכים לדאוג שמספר הטלפון אכן יופיע באתר שלנו בצורה כלשהי באופן פיזי.

אז זה מספר הטלפון, בוא נעתיק אותו.אם מספר הטלפון דרך אגב לא מופיע אז תוסף המודעות לא יעבוד. 

מאוד, מאוד חשוב לשים לב,אז עד כאן זה בקשר לתוסף המודעות.מספר הטלפון להעתיק אותו לפה. דיווח על שיחות, בעצם מה שקורה גוגל יחליף לי את מספר הטלפון, שבעצם לדוגמה מספר הטלפון שלי זה 052-866, גוגל ישתמש במספר שלו 077-8 whatever,לא משנה איזה מספר, יש להם המון מספרים שמה, שהמספר הזה ינתב למספר שלי.ובאמצעות זה שגוגל יחליף את המספר הוא ידע להגיד לי שהטלפון שהתקשרו אליי הגיע מהמודעה הזאת.אז יש לזה יתרון שבעצם יש לי מעקב אחרי הטלפונים.מצד שני יש חיסרון שהבן אדם ששומר 

את הטלפון אין לו את הטלפון שלי האישי, הוא מקבל טלפון מספר של גוגל 077, שזה לא המספר שלי ויש לזה את הסיכונים שלו. אני כרגע בוחר על לא פעיל ואני עושה פה שמירה.אז עוד פעם אני מציין, חשוב שמספר הטלפון יופיע במודעה עצמה. ככה מוסיפים תוסף התקשרות, אני מקווה שנהניתם ואנחנו נתראה בסרטון הבא.

איתן יריב

איתן יריב

מה דעתך?

גולשים שקראו את זה קראו גם את: