וואו. כל ההזדמנויות שלך

מעצב אתרי אינטרנט – עוד דרך לעשות כסף מהאינטרנט

עיצוב אתרים – החשיבות של העיצוב

כשגולשים נכנסים לאתר אינטרנט, הדבר הראשון שהם נתקלים בו, הדבר הראשון שהעיניים שלהם רואות זה את העיצוב שלו. כמו תמיד, העיצוב קובע את ההתרשמות הראשונית, אם הגולשים לא ייהנו מהעיצוב, לא ירגישו איתו בנוח, הוא לא יספק להם חווית גלישה נוחה, הם פשוט ינטשו אותו ולא יחזרו אליו.

מכאן החשיבות הגדולה של עיצוב אתרים והחשיבות של מעצב אתרים בפרט. הוא צריך לדעת מה הגולשים מחפשים, מה יכול להתאים לאתר ולתחום בו הוא עוסק, מה יכול לספק חווית גלישה נעימה ובצורה כזו לעצב אותו. כאשר העיצוב חייב להיות קליל, נעים, מואר ולספק לגולש חווית גלישה מושלמת.

 

Picture of איתן יריב

איתן יריב

משווק בדיגיטל מזה 20 שנה. מתמחה בעסקי B2C לרבות בנייה ויישום אסטרטגיות שיווק דיגיטלי בהתאמה אישית. קידום אתרים, פרסום ואופטימיזציה של יחסי המרה..

אוהבים? לחיצה אחת ועזרתם לחבר

רוצה לקרוא עוד בנושא?

שיווק שותפים עם אמזון

שיווק שותפים באמזון

Amazon, אחת החברות הגדולות בעולם מחלקת כסף לשותפים. עם בסיס לקוחות נאמן למותג, אי אפשר לטעות כשאתם חוברים לתוכנית הזו. במיוחד אם אתם כבר עוסקים בשיווק שותפים. הכל כאן.

קרא עוד »

עוד יכול לעניין אותך...

לא לעצור!

יש עוד כל-כך הרבה ללמוד...

סחר בבורסה – עוד דרך לעשות כסף מהבית

סחר בבורסה מספק הזדמנויות נפלאות למי שאינו חושש להתעמק מעט בטכניקות מסחר. החשש של רבים, אשר מונע מהם להתקרב לתחום הוא שמדובר בהימורים ושלמעשה, אין שליטה

רוצה ללמוד איך אנשים
מרוויחים כסף מהצד באמצעות שיווק שותפים?

תוכנית שותפים עם בוקינג

שיווק שותפים עם בוקינג

כל אחד היה שמח להיות שותף של אתר המלונאות הגדול ביותר בעולם, אתר שמכיל למעלה מעשרים ושבע מיליון יחידות אירוח בבתי מלון, צימרים, אכסניות יחידות

affiliate secret sauce (metaphor)

מה לא מספרים לנו על שיווק שותפים?

כשאתה משווק שותף חדש, אתה תמיד נהנה מיתרונות התוכנית. זאת, בהנחה שאתה מבין את הסיכון ושלם איתו. בכל זאת, אין לך בוס, לקוחות או סחורה אבל העסק אליו חברת- אינו שלך. כאן לומדים איך לבדוק ולהצטרף, לתוכניות הנכונות.