וואו. כל ההזדמנויות שלך

כסף ממשחקים – עוד דרך לעשות כסף מהבית

לשחק משחקים כדי לעשות כסף מהבית

תתארו לעצמכם שחברת משחקים באינטרנט פונה אליכם ומציע לכם לשחק במשחק שלה ועוד להרוויח מזה כסף. אפשר להניח שאתם לא תסרבו להצעה, להיפך, אתם תקפצו עליה. ובכן, ישנן חברות רבות שמציעות הצעה שכזו.
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר חברות שמציעות לגולשים אפשרות לעבוד מהבית כך שהם יכולים להרוויח כסף ממשחקים, בדרכים מהנות ויחסית קלות ופשוטות. לעיתים מדובר על אפשרות להרוויח כסף דרך צפייה בפרסומות, לעיתים מדובר על אפשרות להרוויח כסף דרך קריאת מיילים, וכאמור, יש גם אפשרות להרוויח כסף דרך שימוש במשחקים באינטרנט.

לשחק תמורת תשלום – מה החברות מרוויחות מזה?

כפי שאנחנו יודעים, תעשיית המשחקים באינטרנט (כולל אפליקציות של משחקים לסלולר), מגלגלת הרבה מאוד כסף. התעשייה עברה שינוי עצום בעשר-עשרים השנה האחרונות, היא התפתחה מאוד, נפתחו מגוון של חברות והיא הפכה להיות הרבה יותר תחרותית וקשה.

על כן, החברות השונות מחפשות דרכים כיצד להגיע למצב בו המשחק שלהם יהיה הכי טוב, הכי מוצלח, הכי פופולארי וכתוצאה מכך גם הכי רווחי. לשם כך, הן צריכות חבר'ה שירצו לעשות כסף ממשחקים לפני שהן מוציאות אותן לשוק.

מי שיבדוק את המשחק, ישחק בו ואחרי שהוא יסיים יהיה עליו לכתוב דו"ח מלא ומפורט על המשחק. בין אם זה על החוויה, על הגרפיקה, רמות הקושי, איכות המשחק, התקשורת בין השחקנים ועוד. למעשה הוא יצטרך לכתוב דו"ח על כל פרט ופרט במשחק. כאשר החברה תקבל את הדו"חות השונים היא תבדוק את המשחק בהתאם ותראה מה דורש שיפור, מה ניתן לשפר וכיצד.

השחקנים, קרי הבודקים, ירוויחו מכך גם אפשרות לשחק את המשחק לפני שהוא יוצא לשוק וגם הם יוכלו להרוויח מהבדיקה שהם ערכו סכום כסף מסוים. בדרך כלל התשלום הוא על פי משך הדקות שהם שיחקו במשחק. התשלום יעבור לחשבון מיוחד שהם יפתחו באתר דרכו הם הגיעו אל החברה (ישנם אתרים שגם מעניקים תשלום במידה והצלחתם להביא חברים לבצע את המשימה).

החברות מרוויחות בכך בודקים אמינים, שהתנסו במשחק ומציגים תמונה אמיתית של איכות המשחק. כך הן יכולות להוציא אותו לשוק רק אחרי שהמשחק עובר בדיקות מקיפות ושיפורים בהתאם.

חשוב לציין, ניתן למצוא אתרים דרכם אפשר להירשם, גם בישראל וגם בחו"ל, בין האתרים המוכרים הרי שניתן למצוא את gaming jobs online, gaming job, g2a ועוד שורה של אתרים.

Picture of איתן יריב

איתן יריב

משווק בדיגיטל מזה 20 שנה. מתמחה בעסקי B2C לרבות בנייה ויישום אסטרטגיות שיווק דיגיטלי בהתאמה אישית. קידום אתרים, פרסום ואופטימיזציה של יחסי המרה..

אוהבים? לחיצה אחת ועזרתם לחבר

רוצה לקרוא עוד בנושא?

affiliate secret sauce (metaphor)

מה לא מספרים לנו על שיווק שותפים?

כשאתה משווק שותף חדש, אתה תמיד נהנה מיתרונות התוכנית. זאת, בהנחה שאתה מבין את הסיכון ושלם איתו. בכל זאת, אין לך בוס, לקוחות או סחורה אבל העסק אליו חברת- אינו שלך. כאן לומדים איך לבדוק ולהצטרף, לתוכניות הנכונות.

קרא עוד »

עוד יכול לעניין אותך...

לא לעצור!

יש עוד כל-כך הרבה ללמוד...

רוצה ללמוד איך אנשים
מרוויחים כסף מהצד באמצעות שיווק שותפים?