וואו. כל ההזדמנויות שלך

הורדת אפליקציות – עוד דרך לעשות כסף מהבית

חברות מסוימות ישלמו לכם בשביל להוריד את האפליקציות שלהם, אתם תקבלו תשלום עבור כל חודש בו השתמשתם באפליקציות המותקנות בפלאפון שלכם.
ריכזנו לכם כמה מהאתרים הרלוונטיים  :

MobileXpression – כן ניתן לזכות בפרסים על בסיס שבועי.

אתם למעשה תהיו כמין קבוצת מיקוד של החברה, וכל זה תמורת תשלום סמלי. התפקיד שלכם הוא יחסית פשוט, לספק את כל המידע הנדרש על חוויית השימוש באפליקציה, כך תוכלו לומר מה טוב ומה פחות טוב, איפה נקודות התורפה ואיפה נקודות החוזקה, מה צריך לשפר ומה אפשר להשאיר כמו שזה, ועוד. כל דבר כזה יכול לעזור מאוד לחברה בשיווק המוצר.

שאלות נפוצות על סקירת אפליקציות עבור תשלום

מה נדרש ממני בשביל להצטרף ל-MobileXpression?

אתה צריך להיות בן 18 או יותר.
קרא את הכללים באתר והסכם להם.
כמובן- שיהיה לך טלפון שעובד עם האפליקציה שלנו.
הטלפון שלך צריך להתחבר לאינטרנט."

"האם האפליקציה בודקת את השיחות, ההודעות או התמונות שלי?

החברה טוענת שהיא יודעת אילו אפליקציות יש לך לשליחת הודעות ולביצוע שיחות, אבל לא מאזינה לשיחות שלך או קוראת את ההודעות שלך. כמו כן החברה טוענת שהיא לא יודעת מי אתה מתקשר או שולח הודעה. בשורה התחתונה: הטענה היא שהחברה לא בוחנת השיחות הפרטיות שלך, התמונות או ההודעות הקוליות שלך.

האם ההורדה / ההתקנה של האפליקציה עולה כסף?

הצטרפות ל-MobileXpression אינה עולה כסף. אבל, הורדת האפליקציה ועדכונים עשויה להשתמש ב נתונים של הטלפון שלך. אם יש לך נתונים בלתי מוגבלים כמו ברוב המוחץ של המקרים, זה חינם. אבל אם במקרה אתה משלם על הנתונים שאתה משתמש בהם, אולי כי אתה בחו"ל ולא פתחת חבילה ייעודי- זה עשוי לעלות לך. לפעמים, עשויים לשלוח לך הודעת טקסט בנוגע לעדכונים. בדוק עם חברת הטלפון שלך אם הודעות טקסט או שימוש בנתונים עולים לך כסף!

Picture of איתן יריב

איתן יריב

משווק בדיגיטל מזה 20 שנה. מתמחה בעסקי B2C לרבות בנייה ויישום אסטרטגיות שיווק דיגיטלי בהתאמה אישית. קידום אתרים, פרסום ואופטימיזציה של יחסי המרה..

אוהבים? לחיצה אחת ועזרתם לחבר

רוצה לקרוא עוד בנושא?

עוד יכול לעניין אותך...

לא לעצור!

יש עוד כל-כך הרבה ללמוד...

רוצה ללמוד איך אנשים
מרוויחים כסף מהצד באמצעות שיווק שותפים?

תוכניות שיווק שותפים מומלצות

כל מה שצריך לדעת על תוכניות שותפים

כל מי שעוסק בשיווק ופרסום באינטרנט, יודע שאחת הדרכים הפופולאריות הטובות ביותר לקדם ולשווק אתרי אינטרנט, אפליקציות או כלים אחרים ברשת, היא באמצעות תוכניות שיווק