וואו. כל ההזדמנויות שלך

צפייה בפרסומות – עוד דרך לעשות כסף מהבית

תתארו לעצמכם שאתם יכולים לשבת בבית או בכל מקום אחר, לשבת מול המחשב, לצפות בפרסומות ולהרוויח כסף מהבית? לא רק זה, תתארו לעצמכם שאתם יכולים להזמין חברים לצפות בפרסומות ולקבל אחוזים על כל חבר שאתם מזמינים לצפות בפרסומת?

על פניו זה נשמע מופרך, זה נשמע כמו עבודת חלומות שאף אחד לא יהיה מוכן להציע לכם. ובכן, יש עבודות כאלה ולא קשה למצוא אותן. חיפוש פשוט באינטרנט אחר אתרי PTC, יאפשר לנו ליהנות מאפשרות לעשות כסף בצורה פשוטה ומהירה, והכל בזכות צפייה בפרסומות מסוגים שונים.

מה הרעיון של אתרי PTC?

מדובר על אתרים שכל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לפתוח בהם חשבון, הם שולחים לנו פרסומות למייל שלנו, אנחנו אמורים לצפות בפרסומת, וכך נוכל לקבל את הכסף שלנו דרך המייל, בין אם זה באמצעות חשבון פייפאל או חשבונות במקורות אחרים. יש אתרים שגם מוכנים לשלוח לנו צ'ק הבית.

צריך לומר, אומנם לא מדובר על תשלום בסדר גודל דומה לאתרים דומים לאלה אשר נמצאים בחו"ל, אך גם האתרים הישראלים מאפשרים לנו אפשרות ליהנות מלא מעט אפשרויות לעשות רווח טוב.

אתרים בינלאומיים מוכרים הם קליקסנס שנחשב לאחד הגדולים בעולם, לצידו יש את נאובוקס, בעוד שהאתר הישראלי המוביל כיום בתחום הוא שורטר.  

צפייה בפרסומות – אתרי PTC כפי שצוין הם אתרים שמשלמים לכם כסף על הקלקות ועל צפייה בפרסומות. אתרים אלה בדרך כלל מאפשרים לכם גם להזמין חברים תחתיכם ולהרוויח עליהם אחוזים או כסף. למטה תוכלו למצוא מספר אתרים שסיקרנו ולבחור את האתר שמצא חן בעיניכם .דוגמאות לאתרים להלן :

Shorter אתר חדש המאפשר לכם להרוויח כסף באמצעות קיצור כתובות. באמצעות שימוש באתר שמאפשר לכם לקצר כתובות, תוכלו להרוויח כסף על כל מבקר שרואה את הפרסומת שלכם.

NeoBux אתר חינמי שמאפשר לגולשים להרוויח כסף מצפייה בפרסומות, קניית משתמשים והזמנת חברים. NeoBux נחשב לאתר ה-PTC הכי טוב בשוק כיום.

Picture of איתן יריב

איתן יריב

משווק בדיגיטל מזה 20 שנה. מתמחה בעסקי B2C לרבות בנייה ויישום אסטרטגיות שיווק דיגיטלי בהתאמה אישית. קידום אתרים, פרסום ואופטימיזציה של יחסי המרה..

אוהבים? לחיצה אחת ועזרתם לחבר

רוצה לקרוא עוד בנושא?

affiliate secret sauce (metaphor)

מה לא מספרים לנו על שיווק שותפים?

כשאתה משווק שותף חדש, אתה תמיד נהנה מיתרונות התוכנית. זאת, בהנחה שאתה מבין את הסיכון ושלם איתו. בכל זאת, אין לך בוס, לקוחות או סחורה אבל העסק אליו חברת- אינו שלך. כאן לומדים איך לבדוק ולהצטרף, לתוכניות הנכונות.

קרא עוד »

עוד יכול לעניין אותך...

לא לעצור!

יש עוד כל-כך הרבה ללמוד...

רוצה ללמוד איך אנשים
מרוויחים כסף מהצד באמצעות שיווק שותפים?

שיווק שותפים- התחומים החמים לשנת 2023

שיווק שותפים הוא ללא ספק אחד מקורות ההכנסה הפאסיבית שאנשים רוצים ללמוד, ליישם וכמובן להצליח בו גם השנה.  מחקרים אחרונים מראים ש 63% מהלקוחות בין