וואו. כל ההזדמנויות שלך

מכירת תמונות – עוד דרך לעשות כסף מהבית

מכירת תמונות – תמיד הרגשתם שיש לכם תמונות מיוחדות ברמה גבוהה אבל לא ברמת נשיונל גאוגרפיק ? ישנם אתרים שתוכלו לפרסם בהם את התמונות הכי יפות שלכם, ולאחר מיון קטן של עורכי האתר, תוכלו למכור את התמונות שלכם דרך האתר ולהתחלק איתו באחוזים מהמכירה אמנם בסכום לא גדול במיוחד אבל הסכומים האלו מצטברים והם הכנסה שלא נפסקת, ריכזתי בשבילכם כמה אתרים שדרכיהם תוכלו להיכנס לג'וב המגניב הזה :
Eyeem אין לכם מצלמה מקצועית ולא באלכם להוציא הרבה כסף על אחת בשביל להתפרנס ? אין בעיה ! באתר הזה שהוא דומה מאוד לאינסטגרם (האתר עצמו הוא רשת חברתית) תוכלו לפרסם תמונות בגודל קטן מהפלאפון האישי שלכם ללא בעיה . מי שירצה להתעמק עוד, האתר סיפק עמוד של שאלות ותשובות .
ShutterStock אתר מכירות התמונות הגדול ביותר כרגע , האתר מעניק לכם בין רבע דולר ל28 דולר פר תמונה .

Picture of איתן יריב

איתן יריב

משווק בדיגיטל מזה 20 שנה. מתמחה בעסקי B2C לרבות בנייה ויישום אסטרטגיות שיווק דיגיטלי בהתאמה אישית. קידום אתרים, פרסום ואופטימיזציה של יחסי המרה..

אוהבים? לחיצה אחת ועזרתם לחבר

רוצה לקרוא עוד בנושא?

עוד יכול לעניין אותך...

לא לעצור!

יש עוד כל-כך הרבה ללמוד...

כתיבת בלוג – עוד דרך לעשות כסף מהבית

בלוג – תחילה בשביל להתחיל לפנות לכיוון הרווחת כסף בבלוג, נצטרך שיהיו לנו כמה דבר בסיסי למדי, בלוג פעיל שלנו, מעניין ובעל קהל. לא הרבה מבינים

רוצה ללמוד איך אנשים
מרוויחים כסף מהצד באמצעות שיווק שותפים?

שייוק שותפים, היתרונות

הרבה אנשים נהנים מיתרונות שיווק השותפים מאז שנות התשעים.  זו נחשבת לשיטה יעילה להכנסה פסיבית נוספת באינטרנט, במינימום השקעה ומקסימום תוצאות. אמנם אנו יודעים מהו