שיתוף שותפים עם we sell

 

 

בישראל פועלת מספר רשתות של תוכניות שיווק שותפים. אחת הגדולות שביניהן היא רשת we sell. מדובר על רשת שפועלת על פרסום ושיווק של עסקים ואתרים, בין אם זה בגוגל, פייסבוק וכן בשורה ארוכה של אתרים שונים.

רשת WE SELL עובדת עם מגוון רחב של לקוחות מתחומים שונים, כאשר היא מעסיקה צוות גדול של מקדמים ומשווקים, רובם עובדים באופן עצמאי מהבית, כאשר הם נכנסים לתוכנית הרשת ומקבלים אפשרות לקדם ולשווק עסקים מתחומים שונים על פי הצורך ועל פי בחירתם, כשעל כל פעולה, הרשת משלמת להם עמלה מסוימת.

התשלום מתבצע על פי סוג הפעולות, לפי כמות הקליקים, כמות הלידים, שיחות טלפון, הרשמה באתר או בדף נחיתה, ולפי מכירה. מן הסתם, לכל סוג עסק בכל תחום, נקבע יעד שונה, בהתאם למה שהרשת סיכמה עם הלקוח, וכן תשלום אחר, בהתאם מה שהלקוח משלם ולרמת הקושי בתחום. למשל, אם מדובר על רישום לעסקת נדל"ן או שיחת טלפון, סביר להניח שהעמלה תהיה גבוהה יותר מאשר במקרים שנחשבים הרבה יותר פשוטים וקלים לביצוע.

כל אחד שמתעסק בשיווק וקידום יכול להירשם לרשת השיווק, כפי שכל לקוח אשר מעוניין בשיווק וקידום של הרשת, יכול להירשם אליה. התהליך מתבצע ללא התחייבות. כאשר נקבע מראש מה בדיוק תנאי התשלום, מה תנאי העבודה ברשת, מה בדיוק צריך לעשות וכיצד.

רשת we sell, היא כאמור אחת הרשתות הגדולות הפועלות בישראל, וכרשת כזו, היא פועלת עם לקוחות מכל התחומים, מה שמאפשר למקדמים ומשווקים שמתמחים בתחומים מסוימים, להחליט, עם מי הם רוצים לעבוד, את מי הם רוצים לקדם, היכן וכיצד. הרשת מספקת להם כלים מסוימים, והם יכולים להוסיף כלים נוספים, בתנאי כמובן שהדבר נעשה בהתאם למה שהרשת מחייבת אליהם.

מדוע משתלם לעבוד עם WE SELL

כאמור, אנחנו מדברים עלך רשת מהגדולות בישראל, וכרשת כזו היא יכולה להציע למשווקים את כל הכלים הכי טובים שיש לצורך הצלחת תהליך השיווק והקידום. בין היתר, היא מציעה להם אפשרות לעבוד עם רשתות חברתיות, מנועי חיפוש, אתרים גדולים, רשימות דיוור מפולחות ועוד.

מן הסתם, תהליך זה עובד היטב הן עבור הלקוח שמבקש לקבל פרסום ולשווק את עצמו, מוצריו ואת האתר שלו, והן עבור המשווקים, אשר מעוניינים להגדיל ככל הניתן את היכולת שלהם לפרסם ולשווק את הלקוחות השונים.

צריך לומר, כל משווק שעובד עם הרשת, יכול לדעת בכל עת, כיצד מתקדמת העבודה שלו, כמה כסף הוא הרוויח מעמלות, מי הם הלקוחות איתם הוא עובד וכיצד הם מתקדמים ועוד. הרשת מפעילה מערכת ניהול מתקדמת מאוד שמאפשרת לו ליהנות מכל המידע שהוא צריך, הן על תהליך העבודה שלו והן על היעדים שהוא צריך לעמוד בהם והרווחים אותם הפיק במסגרת תהליך העבודה.