#התחלנו

אם הגעתם לכאן ואתם רוצים להגדיל את ההכנסה שלכם, הגעתם למקום הנכון.
יכול להיות שאתם מסוקרנים מתחום "שיווק שותפים" ואולי רוצים להתעמק ולהכיר אותו יותר או, אולי,  מטילים ספק בשיטה הזו.
כך או אחרת, אנחנו כאן כדי לענות לכם על כל השאלות שיש לכם. לאחר שתקדישו כרבע שעה כדי לקרוא את הסקירה המקיפה ביותר שתמצאו ברשת על התחום,
תוכלו להתחיל לשווק מוצרים ושירותים בשיטת שיווק השותפים עם בסיס מעולה, בהתאמה אישית לרצונותיכם וללא אי הודאות הגדולה שישנה וודאי אצל כל מי שמתחיל מ-0.

מה זה בכלל שיווק שותפים ?
שיווק שותפים או Affiliate Marketing (אפיליאייט מרקטינג זה הז'רגון המקצועי יותר לתאר את התחום) הוא מהלך עסקי המורכב מעסק, משווק ולקוח ובמהלך זה כל המשתתפים מרוויחים.

איך יכול לקרות מצב כזה ?
בעל עסק שרוצה להתפרסם ולהגיע לקהל יותר רחב המתעניין בתחום העסק פונה למשווק, המשווק משווק את העסק השותף לקהל יעד רצוי (למשל : בעל עסק לכלי כתיבה בעל אתר ילך למשווק שיפנה אליו לקוחות ועל כל מכירה שנעשית בזכות המשווק, המשווק מקבל חלק מסויים מסכום המכירה, העמלה משתנה לכל מוצר ולכן מומלץ לבדוק את העמלה לפני קיום שותפות ) כך קהל היעד מקבל מידע איכותי והכוונה, בעל העסק יקבל לקוחות חדשים ומכאן גם פרנסה והמשווק יקבל את דמי העמלה שלו .

מזתומרת להיות שותף עסקי ?

השותף: השותף הוא בעל עסק, בלוג או אתר כלשהו שאותו הוא בנה, כיום לבנות אתר או בלוג זה לא עניין קשה בכלל, לכן לכל מי שיש רצון להפוך לשותף יוכל לממש אותו בלי יותר מידי בעיות, חשוב שבאתר של אותו שותף מתחיל יהיו כמה שיותר תוכן, מידע, המלצות ופרטים המקושרים למוצר אותו הוא מציג בקישור שאותו הוא שם , קישור זה נקרא "קישור שותפים" נוכל להשיג אותו דרך החברה שאת המוצר שלה אנחנו משווקים, הוא מאפשר לנו לדעת את הפעולות שהגולשים עשו בו, את הכמות שנכנסה לאותו קישור ובעזרתו נוכל לחשב את העמלות שלנו .

איך להתחיל לעבוד בשיווק שותפים ?

תחילה, שיווק שותפים הוא לא תחום שאפשר להרוויח בו כסף בלי עבודה, לא משנה אם יגידו לכם שתוכלו להרוויח אלף שקל לשעה או לחודש, הסכומים האלה יוכלו להיכנס רק בעזרת השקעת זמן אישי, שיווק שותפים הוא תחום מהעולם החדש שיכול לתת לכם תוצאות מהעבודה בין אם זה מהמחשב או מהסמארטפון האישי ומכל מקום בעולם רק בעזרת עבודה , האם אתם מוכנים להזיע ולהצליח ? אם כן אז בואו נתחיל .

 

 

למעבר לגרסת המדריך השלם ללא חלוקת דפים >>