#התחלנו

ישנן דרכים שונות כיצד אנחנו יכולים להגדיל את ההכנסה שלנו באמצעות עבודה מהבית. אחת הדרכים הפופולאריות ביותר היא דרך "שיווק שותפים". במאמר זה ובמאמרים שמקושרים אליו, אנחנו נסביר מה זה אומר, איך זה מתבצע בפועל, וכיצד ניתן להשתלב בתחום. הרי שתקראו את הסקירה שלנו, אנחנו בטוחים שתרצו ותוכלו להשתלב בתחום ללא שום בעיה.

לפני שנתחיל, חשוב להדגיש, שיווק שותפים יכול להיות בסיס להכנסה חלקית, וכן להכנסה מלאה במידה ומשקיעים בכך מספיק זמן ומשאבים. לא מעט אנשים שעוסקים בתחום, השתלבו בו מתוך כוונה ליהנות מהכנסה נוספת לצד ההכנסה העיקרית שלהם, ועם הזמן הם גדלו והתפתחו, עד לרמה כזו ששיווק שותפים הפך להיות ההכנסה העיקרית שלהם. כל זה אפשרי בתנאי שלומדים את התחום ופועלים בו בצורה נכונה.

מה זה שיווק שותפים

שיווק שותפים (באנגלית ובז'רגון המקצועי הוא נקרא אפיליאייט מרקטינג

Affiliate Marketing), הוא תחום שמשלב עסק אשר מעוניין לשווק את המוצרים שלו לקהל הרחב והוא עושה זאת באמצעות חברה שמעסיקה משווקים שפועלים בכל רחבי האינטרנט לשם כך.

כיצד זה מתבצע בפועל

נניח ויש לנו עסק למוצרי קוסמטיקה. אנחנו רוצים לשווק אותם. מה שאנחנו נעשה, נפנה לחברה שמתעסקת בשיווק באינטרנט, והיא תציע למשווקים עצמאיים ליהנות מעמלה על כל מוצר שיימכר או על כל ליד שהם יוצרים (פנייה של לקוח לבית העסק). הם ידאגו לשווק את המוצרים של החברה ברחבי האינטרנט עבור קהל יעד רצוי.

בצורה כזו כולם מרוויחים. העסק מרוויח שיווק נכון, חברת השיווק מקבלת כסף על העבודה שהיא עושה, המשווקים מקבלים עמלה, וקהל הלקוחות מקבל מידע איכותי ורלוונטי עבורו.

איך להתחיל בשיווק שותפים

תפקידו של שותף עסקי בתחום של שיווק שותפים

כשאנחנו מדברים על שותף עסקי בתחום של שיווק שותפים, אין הכוונה לשותף שמכניס כסף לעסק ומנהל אותו כמו בעל העסק. הכוונה היא, לבעל אתר או בלוג, אשר מקנה מקום מסוים ל"שותפים" שלו באתר, בין היצר מאמרים, המלצות, מידע וכדומה, וכל זה תחת "קישור שותפים". כך גולשים שנכנסים יכולים לקבל מידע על אותם מוצרים ושירותים, ובעל האתר יוכל דרך נתונים שהקישור מספק, לדעת מה הגולשים עשו ובהתאם לחשב את העמלות שמגיעות לו.

כיצד מתחילים לעבוד בשיווק שותפים?

כפי שציינו בתחילת המאמר, סביר להניח שבשלב הראשון, שיווק שותפים ישמש כמקור הכנסה משני, רק עם הזמן, בהנחה ותהיו מוכנים להשקיע זמן ומשאבים, תוכלו להפוך את ההכנסה שלכם משיווק שותפים לעיקרית.

בשביל לדעת איך להשתלב בתחום וכיצד להצליח בו, אתם מוזמנים לקרוא את המאמר הבא שלנו.

למעבר אל מדריך שיווק שותפים מלא  >> (ללא חלוקת דפים)