וואו. כל ההזדמנויות שלך

שיווק שותפים עם ksp

 

 

אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח כסף דרך האינטרנט, היא באמצעות תוכנית שיווק שותפים. תוכנית במהלכה אנחנו צריכים לקדם מוצר או שירות מסוים, כך שגולשים יגיעו דרך הקידום שלנו אל העסק וירצו להשאיר פרטים או לבצע הזמנה. ככל שאנחנו נצליח למשוך יותר גולשים והם יבצעו יותר פעולות דרכנו, כך אנחנו נרוויח יותר.

על מנת להגדיל את הסיכוי שלנו להצליח, מן הסתם נצטרך לבחור בשיווק שותפים עם חברות ועסקים מוכרים, מצליחים, כאלה שגולשים מעוניינים לבצע אצלם הזמנות ורכישות, חברות ועסקים שמציעים מוצרים ושירותים אשר יש בהם עניין, יש להם ביקוש.

אין ספק, תוכנית שיווק שותפים עם רשת KSP, מהרשתות המובילות בישראל בכל מה שקשור לעולם מוצרי מחשב ואלקטרוניקה, זו דוגמא מצוינת לתוכנית אשר שווה להשתלב בה. מדובר ברשת עם סניפים בפריסה ארצית, אתר אינטרנט עם חנות וירטואלית מאוד פופולארית, מדובר בעסק שעובד הן עם לקוחות פרטיים והן עם לקוחות מסחריים וכן עם גורמים מהמגזר הציבורי. במילים אחרות, יש ביקוש, יש עניין ולכן משתלם להיכנס אל תוכנית כזו.

מי יכול להשתלב בתוכנית?

KSP מאפשרת לכל אחד שרוצה להשתלב בתוכנית שיווק שותפים. עם זאת, באופן טבעי, זה יכול להתאים למי שנוגע לתחום שלה. למשל, אנשים שמחזיקים אתרי אינטרנט בתחום של מחשבים ומוצרי אלקטרוניקה או גדג'טים שקשורים לתחום, בעלי בלוגים ועמודים פופולאריים ברשתות חברתיות, בעלי חשבונות אינסטגרם פופולאריים, טכנאי מחשבים, וכן מומחי פרסום וקידום אתרים שמכירים היטב את הנושא בו KSP  מתעסקת.

מי שנרשם לתוכנית, נהנה מפאנל איכותי בעזרתו אפשר לבצע מעקב מלא אחר כמות הכניסות שבוצעו דרך הקישורים שיצרתם, כמות ההזמנות ועוד.

מה צריך לעשות?

KSP מאפשרת לכם לפרסם מוצרים שונים שהיא מוכרת ומציעה ללקוחות שלה, בין אם זה דרך באנרים, מודעות בגוגל או בכל דרך אחרת. אתם יכולים לקבל באנרים ואלמנטים אחרים שהחברה הכינה במיוחד עבורכם, אתם מטמיעים אותם באתרים שלכם, עמוד פייסבוק או חשבון אינסטגרם, וכך אתם למעשה הופכים להיות שותפים בפרסום של הרשת.

לצד אותם אמצעים, אתם מקבלים גם קוד מיוחד שמאפשר לזהות שהגולש הגיע דרככם אל אתר KSP. כך בכל פעם כשהוא מבצע הזמנה, נרשם שזה נעשה דרך הקוד שלכם, והמערכת מתעדכנת בהתאם. זה נכון גם אם הלקוח מבצע את הרכישה עד ארבע ימים אחרי שהוא נכנס דרך הקישור שלכם, גם אם הוא לא רכש את המוצר שפרסמתם.

חשוב להדגיש, KSP מתגמלת כמעט על כל מוצר, עד לגובה של 35 אחוז מעלותו, תלוי בסוג המוצר ומחירו באתר. אתם תקבלו עמלה כספית או זיכוי בתוספת 5 אחוז לסכום שעשיתם. כך תוכלו לחסוך לעצמכם, לא מעט כסף בעת רכישת מוצרים שונים לבית או לעסק, בכל מה שקשור למוצרי מחשב ואלקטרוניקה.

 

אהבת? דברים טובים, משתפים עם חברים!

בר דגן

בר דגן

Facebook
WhatsApp

לא לעצור!

יש עוד כל-כך הרבה ללמוד...

תוכניות שיווק שותפים מומלצות

כל מה שצריך לדעת על תוכניות שותפים

כל מי שעוסק בשיווק ופרסום באינטרנט, יודע שאחת הדרכים הפופולאריות הטובות ביותר לקדם ולשווק אתרי אינטרנט, אפליקציות או כלים אחרים ברשת, היא באמצעות תוכניות שיווק

תוכנית שותפים עם בוקינג

שיווק שותפים עם בוקינג

כל אחד היה שמח להיות שותף של אתר המלונאות הגדול ביותר בעולם, אתר שמכיל למעלה מעשרים ושבע מיליון יחידות אירוח בבתי מלון, צימרים, אכסניות יחידות