שיווק שותפים עם afiligo

שיווק שותפים עם afiligo

 

 

אחת האופציות הפופולאריות ביותר, בעיני צעירים וצעירות, לעשות כסף דרך עבודה מהבית דרך האינטרנט, היא באמצעות תוכניות שיווק שותפים. מדובר על תוכניות במסגרתן, הם עוזרים לחברות מדיה שונות, לשווק ולקדם עסקים, אתרים, מוצרים ושירותים באינטרנט.

כל חברת מדיה אשר שוכרת את שירותיהם, מציעה להם כלים שונים כיצד לבצע את השיווק והקידום, כאשר על סוג פעולה מסוים שהם מצליחים לייצר הם מקבלים עמלה, בהתאם לתנאי התוכנית. הם יכולים לקבל עמלה על כל קליק שגולש עושה לאתר או לדף הנחיתה אותו הם מפרסים, על כל פעם שגולש משאיר פרטים, וכן על פעם שהוא מבצע הזמנה של שירות או מוצר. מן הסתם, כל חברה יכולה את גובה העמלה ומתי המשווק שעובד עבורה יקבל אותה, בהתאם לסוג המוצרים והשירותים שהוא מתבקש לקדם, ובהתאם לתנאי העסקה של החברה עם הלקוחות שלה.

אינדקס AFILIGO, מאפשר לכל המשווקים והמקדמים, לקבל את כל המידע הנדרש על שיווק שותפים, הן דרך מאמרים מקצועיים אשר מספקים את כל המידע בנושא, והן דרך היכרות עם החברות שפועלות בתחום. באינדקס שיווק שותפים עם AFILIGO, רשומות מגוון רחב של חברות שמפעילות רשתות שיווק שותפים, כאשר כל חברה מציגה את פרטי התוכנית שלה, כיצד אפשר לעבוד איתה, מה היא מציעה למשווקים ומקדמים, ולעיתים באיזה תחומים היא פועלת. כך כל מי שרוצה לעסוק בשיווק וקידום, יכול לפנות דרך האינדקס אל אותן חברות ולהיות חלק מהרשת שלהן.

באינדקס, אפשר למצוא כאמור גם מידע רחב ומגוון על כל התחום של שיווק שותפים, מהיבטים שונים, כך ניתן ללמוד יותר לעומק על הנושא, להבין כיצד הוא עובד, איך אפשר לשווק ולקדם, כולל בכל מה שקשור לשיווק דרך רשימות תפוצה, מכשירי סלולר, טאבלטים ועוד, וכן אפשר ללמוד על סוגי העמלות ואופי התשלום במסגרת תוכניות אלה.

למי זה יכול להתאים?

שימוש באינדקס שיווק שותפים עם AFFILIGO, יכול להתאים הן לאנשים שמכירים את התחום היטב אך רוצים לדעת עם אילו חברות הם יכולים לעבוד, מה כל חברה מציעה להם, כיצד הם יכולים להשתלב בסוגים שונים של תוכניות שיווק שותפים, בין אם זה בארץ או בחו"ל.

כמו כן, האינדקס יכול להתאים מי שאיננו בהכרח מכיר את התחום ואיננו יודע בדיוק כיצד הוא פועל, והוא רוצה להשתלב בו, בין אם זה בשביל משכורת נוספת ובין אם זה מתוך כוונה לצלול עמוק אל תוך העולם של הקידום והשיווק באינטרנט.

בכל מקרה, מומלץ מאוד להיכנס לאינדקס, להכיר את החברות שפועלות בתחום, לעשות השוואה ביניהן על פי משתנים שונים, כך יהיה הרבה יותר קל להגיע בסופו של דבר למסקנה, עם מי שווה לעבוד, כיצד נכון לעבוד עם כל חברה ומה צריך בשביל להיות משווק ומקדם מקצועי.