תתארו לעצמכם שאתם יכולים לשבת בבית או בכל מקום אחר, לשבת מול המחשב, לצפות בפרסומות ולהרוויח כסף מהבית? לא רק זה, תתארו לעצמכם שאתם יכולים להזמין חברים לצפות בפרסומות ולקבל אחוזים על כל חבר שאתם מזמינים לצפות בפרסומת?

על פניו זה נשמע מופרך, זה נשמע כמו עבודת חלומות שאף אחד לא יהיה מוכן להציע לכם. ובכן, יש עבודות כאלה ולא קשה למצוא אותן. חיפוש פשוט באינטרנט אחר אתרי PTC, יאפשר לנו ליהנות מאפשרות לעשות כסף בצורה פשוטה ומהירה, והכל בזכות צפייה בפרסומות מסוגים שונים.

מה הרעיון של אתרי PTC?

מדובר על אתרים שכל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לפתוח בהם חשבון, הם שולחים לנו פרסומות למייל שלנו, אנחנו אמורים לצפות בפרסומת, וכך נוכל לקבל את הכסף שלנו דרך המייל, בין אם זה באמצעות חשבון פייפאל או חשבונות במקורות אחרים. יש אתרים שגם מוכנים לשלוח לנו צ'ק הבית.

צריך לומר, אומנם לא מדובר על תשלום בסדר גודל דומה לאתרים דומים לאלה אשר נמצאים בחו"ל, אך גם האתרים הישראלים מאפשרים לנו אפשרות ליהנות מלא מעט אפשרויות לעשות רווח טוב.

אתרים בינלאומיים מוכרים הם קליקסנס שנחשב לאחד הגדולים בעולם, לצידו יש את נאובוקס, בעוד שהאתר הישראלי המוביל כיום בתחום הוא שורטר.  

צפייה בפרסומות – אתרי PTC כפי שצוין הם אתרים שמשלמים לכם כסף על הקלקות ועל צפייה בפרסומות. אתרים אלה בדרך כלל מאפשרים לכם גם להזמין חברים תחתיכם ולהרוויח עליהם אחוזים או כסף. למטה תוכלו למצוא מספר אתרים שסיקרנו ולבחור את האתר שמצא חן בעיניכם .דוגמאות לאתרים להלן :

Shorter אתר חדש המאפשר לכם להרוויח כסף באמצעות קיצור כתובות. באמצעות שימוש באתר שמאפשר לכם לקצר כתובות, תוכלו להרוויח כסף על כל מבקר שרואה את הפרסומת שלכם.

NeoBux אתר חינמי שמאפשר לגולשים להרוויח כסף מצפייה בפרסומות, קניית משתמשים והזמנת חברים. NeoBux נחשב לאתר ה-PTC הכי טוב בשוק כיום.

רוצה לקבל הצעות שוות

להכנסה נוספת מהבית?

אנחנו שונאים ספאם! נשלח לך רק הצעות להכנסה נוספת מהבית