כל מי שיש לו כלב בבית יודע, שאחת המטלות הכי פחות נעימות שיש היא להוציא אותו החוצה לטיול. יש מקרים בהם זה מאוד נעים ונחמד, למשל כשיש יום שמשי בחוץ, כשיש לו מצב רוח, כשיש לנו כוח ורצון לטייל, כשאנחנו רוצים לערוך הליכה או אפילו ריצה קלה. אך יש מקרים שהתנאים הם הפוכים לגמרי, בין אם זה כשמדובר ביום קר או גשום, בין אם זה כשאנחנו עייפים או חולים, כשאנחנו עמוסים בעבודה או לימודים, ובכלל כשכל התנאים לרעתנו. לשם כך בדיוק אנחנו יכולים להיעזר בדוגיסטר.

המקצוע  די מוכר, אנשים יוצאים לחופשה או לחו"ל בענייני עבודה והם צריכים מישהו שישמרטף על הכלב שלהם במחיר הגון
(במקום פנסיון אשר עשוי להיות להם מעט יקר).

איך מתחילים את העבודה כשמרטף לכלבים?

כל מה שצריך לעשות הוא לפרסם מודעה בקבוצה רלוונטית בפייסבוק או באינטרנט.
אם מדובר בשעה בודדת, ניתן לגבות כ-30 שקל  בשעה.
(אם אתם טובים ועושים דבר מה בנוסף כמו אילוף של הכלב, בילוי עם הכלב ועוד- אף יותר)

זו יכולה להיות דרך נהדרת לבידול של השירות שלכם מכל הדוגיסיטר האחרים!)
כאמור, אתם אלו שנוקבים במחיר ומה הוא כולל וזאת לגמרי דרך כיפית ורווחית לעשות כסף מהבית (ואולי גם טיפה ברחוב, כשמוציאים את הכלב לטיול)

הבעלים מורידים אצלכם את הכלב ואתם (לכל הפחות) רק צריכים לנקות אחריו.
אם אתם כמוני, ככל הנראה שאפילו תהנו מהעבודה הזו 🙂

בעבר המונח "דוגיסטר" היה מוכר בעיקר בארצות הברית ובמספר מדינות במערב אירופה. כיום מדובר כבר על עבודה מאוד פופולארית במדינות רבות, כולל בישראל. אנחנו יכולים למצוא אתרים ואפליקציות דרכן אפשר להזמין דוגיווקר או דוגיסטר, אשר יבוא אלינו, ייקח את הכלב שלנו לסיבוב ויטייל איתו במשך זמן מה. זאת בזמן שאנחנו נמצאים בבית ועסוקים בעניינו, או אפילו כשאנחנו בעבודה או בחופשה. כל מה שאנחנו צריכים לעשות במצב כזה, הוא להשאיר לו את המפתח והוא כבר יבצע עבורנו את השירות.

למי זה יכול להתאים?

נחלק את השאלה הזאת לשני חלקים, מי צריך את השירות ומי יכול להעניק אותו.

ובכן, כל מי שיש לו כלב בבית יכול ליהנות מהשירות הזה, בין אם באופן קבוע ובין אם באופן זמני או ספציפי. כך למשל, כל מי שעובד ואין לו זמן להוציא את הכלב, כל מי שלומד ונמצא כל היום באוניברסיטה או אפילו אם הוא נמצא בתקופת מבחנים ולא יכול להתפנות מרוב לחץ להוציא את הכלב. כמובן שהשירות מתאים גם לכל מי שחולה, מוגבל בתנועה או כל דבר אחר.

צריך לזכור, ההמלצה היא להוציא את הכלב שלוש פעמים, לפחות חצי שעה בכל פעם. לא כולם מסוגלים לעשות את זה היום, עם כל הלחץ של העבודה, הלימודים, משפחה וכדומה, ולכן אפשר להיעזר באנשי מקצוע כמו דוגיסטר לצורך כך.

כעת נבחן מי יכול להעניק את השירות? עבודה זו מתאימה למי שאוהב כלבים כמובן, מי שמסתדר איתם, מי שמרגיש מספיק חזק ובטוח להוציא כלבים שלא שייכים לו לסיבוב בחוץ, כמו כן מי שמרגיש מספיק בטוח בשביל להוציא יותר מכלב אחד לסיבוב, בהנחה והוא לא רוצה לקחת בכל פעם כלב אחר לסיבוב.

בסיכומו של דבר, השירות מתאים לחבר'ה צעירים, בין אם זה תלמידים, סטודנטים, חבר'ה בין עבודות או אפילו כאלה שמוכנים לעבוד בתור דוגיסטר למשך תקופה מסוימת כעבודה קבועה עד שיחליטו למצוא עבודה אחרת.

על מנת לעבוד בתחום, אתם יכולים לפרסם ולשווק את עצמכם דרך הפייסבוק, דרך גוגל, וכן להירשם באפליקציות ואתרים שונים דרכם אפשר להזמין דוגיסטר בכל מקום, על פי התנאים שלכם.

רוצה לקבל הצעות שוות

להכנסה נוספת מהבית?

אנחנו שונאים ספאם! נשלח לך רק הצעות להכנסה נוספת מהבית