שיווק שותפים עם בוקינג

תוכנית שותפים עם בוקינג

כל אחד היה שמח להיות שותף של אתר המלונאות הגדול ביותר בעולם, אתר שמכיל למעלה מעשרים ושבע מיליון יחידות אירוח בבתי מלון, צימרים, אכסניות יחידות נופש ובתי הארחה בכל רחבי העולם.

אתר בוקינג, אשר נחשב כאמור לאתר הזמנות אונליין הגדול ביותר בעולם כיום, מציע לגולשים להיות שותפים שלו, לפחות בכל מה שקשור לשיווק ופרסום. כל מה שצריך זה להצטרף לתוכנית שיווק שותפים שהאתר מפעיל.

שיווק שותפים היא דרך נוחה ופשוטה לעשות כסף מהבית, או מכל מקום בו אתם בוחרים. הרעיון הוא שכל אחד שיש לו ידע בשיווק ופרסום, נרשם לתוכנית שהאתר מציע, פועל על פי תנאי האתר ובהתאם ליכולותיו לשווק אותו, הוא מרוויח עמלה מסוימת. אין צורך להחזיק סחורה, אין שירות לקוחות ואין בוס על הראש.

במקרה של אתר בוקינג, הרי שתוכנית השותפים מציעה עמלה לכל משווק ומקדם אשר מביא לקוחות שיבצעו הזמנה באתר. כלומר, אם גולש מסיים הזמין בזכותכם חדר בבית מלון דרך האתר, אז אתם תקבלו עמלה מסוימת על ההזמנה שהוא ביצע.

למי זה יכול להתאים?

צריך לומר, שיווק שותפים עם בוקינג, לא יכול להתאים בהכרח לכל אחד שמתמחה בשיווק וקידום באינטרנט, ולו מהסיבה הפשוטה, שמדובר באתר שפועל אך ורק בתחום התיירות, לכן, מדובר על תוכנית שמתאימה יותר לכל מי שמתעסק בתחום ויש לו אתר עם פרופיל גבוה. למשל, זה יכול להתאים למי שמחזיק ברשותו אתר תיירות וטיולים, בלוג מסע, פרופיל עם מספר גבוה של עוקבים ברשתות חברתיות, ועוד.

צריך לומר, שלא מעט מהאנשים שמשתתפים בתוכנית שיווק שותפים בבוקינג, הם טיילים שנמצאים תקופות ארוכות בחו"ל, נניח צעירים אחרי צבא, אשר בזמן הזה עורכים בלוג מסע מיוחד ובו הם כותבים על טיול שלהם. בעזרת התוכנית, הם יכולים לממן אותו.

כיצד יודעים שלקוח עשה הזמנה דרככם?

כשאתם מצטרפים לתוכנית של בוקינג, אז אתם מקבלים קישור עם מספר זיהוי ייחודי, ובכל פעם שלקוח מבצע הזמנה דרך הקישור שלכם, אז המערכת קולטת את מספר הזיהוי ומתעדכנת.

לכם יש אפשרות לעקוב במערכת אחרי כל ההזמנות, אתם יכולים לנתח אותן, ולהשתמש בכלים שונים שיעזרו לכם לבצע את העבודה בצורה אופטימלית.

העמלות יעברו אליכם לחשבון הבנק או לחשבון הפייפאל שלכם. צריך להדגיש, המינימום לרווח חודשי הוא 100 יורו. אם לא הגעתם לסכום הזה, הרי שהסכום יעבור לחודש הבא.

מדוע משתלם להצטרף לתוכנית של בוקינג?

מדובר באתר אמין, חזק, אתר שפועל בכל רחבי העולם, ומספר ההזמנות היומי בה חוצה את המיליון. מה שאומר, יש קהל פוטנציאלי, יש עניין, ויש אפשרויות רבות להצליח.

בר דגן

בר דגן

אהבת? דברים טובים, משתפים עם חברים!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

לא לעצור!

יש עוד כל-כך הרבה ללמוד...

10 תוכניות שיווק השותפים המובילות בחו"ל

תוכניות שיווק שותפים היא דרך נהדרת המקשרת בין משווקים שמוכרים את המוצרים או השירותים שלהם לבין הספקים המספקים אותם. תוכנית השותפים מסייעת למשווקים הללו לוודא

affiliate secret sauce (metaphor)

מה לא מספרים לנו על שיווק שותפים?

כשאתה משווק שותף חדש, אתה תמיד נהנה מיתרונות התוכנית. זאת, בהנחה שאתה מבין את הסיכון ושלם איתו. בכל זאת, אין לך בוס, לקוחות או סחורה אבל העסק אליו חברת- אינו שלך. כאן לומדים איך לבדוק ולהצטרף, לתוכניות הנכונות.